Grande vs Sparta (87:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 25 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“

2018 spalio 26 d., Penktadienis, 06:28 val., peržiūros: 992

Ketvirtadienį, spalio 25 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų - vietos „Grande“ bei svečių „Sparta“. Jau pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai susikrovė kiek solidesnį pranašumą ir rungtynių eigoje jie išsaugojo turėtą pranašumą savo rankose iki pat finalinio švilpuko.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas tarp komandų per daug nekito. Per likusį kėlinuko laiką niekas taip pat nepakito ir „Grande“ išsaugojo solidesnį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 28:19. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo „Sparta“, kuri greitai braukė savo atsilikimą iki penkių taškų. Vėliau komandos žaidė atkarpom. Tai viena, tai kita komanda kelis sykius sėkmingai užpuldavo, tad skirtumas banguodavo. Visgi, kėlinuką sėkmingiau užbaigė „Grande“ ir įgijo dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 49:39.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie netrukus įgijo jau 15-os taškų pranašumą. Vėliau ekipos žaidė taškas į tašką ir skirtumas per daug nekito. Visgi, ketvirčio pabaigoje kur kas geriau atrodė „Sparta“, kuri apkarpė savo atsilikimą perpus. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 67:59. Lemiamo ketvirčio metu komandos vėl pradėjo žaisti atkarpomis. Tai viena, tai kita ekipa porą sykių sėkmingai užpuldavo ir skirtumas tarp komandų svyravo nuo penkių iki dešimties taškų. Likus žaisti pusei minutės, „Grande“ ekipa turėjo penkių taškų pranašumą ir kamuolį savo rankose. „Grande“ ekipa prarado kamuolį ir suteikė galimybę savo varžovams kiek rimčiau kibti į atlapus, tačiau jų išpuolis buvo nesėkmingas ir aikštelės šeimininkai iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 87:81.

Mantas Kaučikas („Grande“):
“Patirtimi buvome pranašesni už varžovus. Kovą dėl kamuolių labai smarkiai pralaimėjom, bet buvome taiklesni ir geriau kamuolys pas mus judėjo. O jie tiesiog į greitas atakas geriau bėgo, kai sustabdėm tas greitas atakas, tai ir laimėjom varžybas“.

„Grande“ užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Grande“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „0Septyni“ (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:07 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Grande“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Tie geresni“ atsilaikė prieš „Spartą“ (79:75) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Kauno technikos kolegija“ namų aikštelėje įveikė „Sparta“ komandą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:03 val.)„Grande“ suklupo prieš „Arkus“ (72:76) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė be lyderių žaidusius „Arkus“ krepšininkus (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)