Vilkai vs Lietuvos geležinkeliai (48:84)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Lietuvos geležinkeliai“ be didesnio vargo įveikė „Vilkų“ ekipą

2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 21:27 val., peržiūros: 777

Trečiadienį J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkciniame centre įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Vilkai“ ( 2/10) ir svečių teisėmis atvykę „Lietuvos geležinkeliai“ ( 4/8).

Rungtynės prasidėjo „Lietuvos geležinkeliai“ uraganiniu puolimu ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 2:13). Po pertraukėlės „Vilkams“ nepavyko atsigauti, o svečiai išlaikė dviženklį pranašumą ( 10:22). Antrame ketvirtyje „Vilkai“ toliau perskubėdavo puolime, o tuo pasinaudoję svečiai tolo nuo varžovų. Per likusį laiką „Lietuvos geležinkeliai“ pasinaudojo savo ūgio pranašumu ir komandas skyrė 19 taškų – 20:39

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelės nepasikeitė. „Lietuvos geležinkeliai“ toliau dominavo tiek puolime, tiek gynyboje. Likus žaisti tris minutes šeimininkai surengė keletč greitų atakų ir sušvelnino skirtumą iki 18 taškų ( 40:58). Lemiamame kėlinyje „Vilkai“ jau buvo bedandžiai , o „Lietuvos geležinkeliai“ be didisnio vargo įveikė varžovus – 48:84 (10:22, 10:17, 20:19, 8:26)

Po laimėtų rungtynių „Lietuvos geležinkelių“ ekipos treneris, T.Žvirblis, teigė:

„Galbūt norėjome šiandien labiau laimėti ir ,manau, buvome stirpresni nei varžovai.“

„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:47 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Nebajerio“ ekipą (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Arkus“ po didelio vargo įveikė „Vilkus“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ po nervingos kovos nugalėjo KK „Žaibas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti KM „Žalgirio“ vaikinų pranašumą (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Sparta“ lengvai įveikė „Vilkų “ krepšininkus (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:13 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:57 val.)Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „0Septyni“ ekipą (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:26 val.)