Vilkai vs 0Septyni (72:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „0Septyni“ ekipą

2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 21:26 val., peržiūros: 1001

Pirmadienį J.P.Vileišio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lyga „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Vilkai“(1/5) ir svečių teisėmis „0Septyni“ (2/2).

Rungtynes uraganiniu puolimu pradėjo „Vilkai“ ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 12:3). Po pertraukėlės R.Petraška toliau buvo nesustabdomas ir aikštelės šeimininkai išsaugojo dviženklį pranašumą ( 27:16). Antrame kėlinyje „0Septyni“ pagavo pagreitį bei sušvelninti skirtumą iki 3 taškų, bet „Vilkai“ sugebėjo per likusį laiką atstatyti turėtą pranašumą – 43:35.

Po ilgosios pertraukos „Vilkai“ atlaikė varžovų šturmą ir išsaugojo atotrūkį. Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje „0Septyni“ įkrito į duobę tiek puolime, tiek gynyboje, o šeimininkai pasiekė rekordinį pranašumą ( 66:48). Lemiamame kėlinyje „0Septyni“ pradėjo sausa atkarpa , bet „Vilkai“ sustabdė varžovų puolimą. Rungtynių pabaigoje „0Septyni“ kilo į lemiamą šturmą, kur lipo varžovams ant kulnų, tačiau paskutinėmis sekundėmis šeimininkai atsilaikė ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 72:71.

Atkaklioje kovoje BC „Prisikėlę“ nugalėjo „0Septyni“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 19:27 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ be didesnio vargo įveikė „Vilkų“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Grande“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „0Septyni“ (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Vilkai“ turėjo pripažinti „KMAIK“ ekipos pranašumą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 21:25 val.)Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70) (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „0Septyni“ ekipos pergalę (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„GZP ‒ 2“ neturėjo vargo su „0Septyni“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Po lygios kovos pergalę pasiekė „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:45 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno technikos kolegija“ įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:22 val.)