Feniksas vs Sparta (42:94)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 14 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Sparta“ nepasigailėjo „Fenikso“

2018 gruodžio 14 d., Penktadienis, 20:50 val., peržiūros: 756

Penktadienį, gruodžio 14 dieną, Žiburio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Feniksas“ bei „Sparta“. Svečiai jau pirmoje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus ir antroje rungtynių pusėje tiesiog mėgavosi žaidimu.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliai sėkmingais išpuoliais, tačiau vėliau aikštelės šeimininkai krito į duobę ir ilgesnį laiko tarpą nesugebėjo pelnyti taškų. Tuo pasinaudojo svečiai, smeigė du taiklius tolimus metimus ir netrukus skaičiavo jau aštuonių taškų pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:20. Antrojo ketvirčio pradžioje „Sparta“ ir toliau nemažino apsukų ir netrukus skaičiavo jau solidų dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką svečiai tik dar labiau nutolo nuo savo varžovų. Jie be vargo bėgo į greitas atakas, kur surinko didžiąją dalį savo taškų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 19:44.

Trečiojo kėlinuko pradžioje “Feniskas” ir toliau strigo savo varžovų gynyboje ir labai sunkiai rinko taškus. Tuo tarpu “Sparta” ir toliau žaidė aukštu tempu ir be didesnių sunkumų įmesdavo kamuolį į krepšį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo jau 29:65. Lemiamas rungtynių kėlinukas teliko tik formalumas ir labai užtikrintą pergalę šiandien iškovojo „Sparta“. Galutinis rungtynių rezultatas 42:94.

Šarūnas Sobolis („Sparta“):
“Varžovai, matomai, nesusirinko pajėgiausios sudėties. Mes žaidėm greitu tempu, o varžovai pavargo“.

„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)J.Pilecko vedamas GZP-2 nepasigailėjo Fenikso (2018 gruodžio 07 d., penktadienis, 23:56 val.)„Sparta“ lengvai įveikė „Vilkų “ krepšininkus (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:13 val.)KK „13“ lengvai susitvarkė su „Feniksu“ (62:45) (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Sparta“ neturėjo didelių problemų su „Alaina“ (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)KK „Žaibas“ turėjo pripažinti „Fenikso“ pranašumą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Tie geresni“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Feniksą“ (2018 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:23 val.)„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:20 val.)„Sparta“ varžybų pabaigoje nusileido „GZP – 2“ (50:61) (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 00:04 val.)„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 vasario 05 d., antradienis, 23:10 val.)