GZP – 2 vs Sparta (78:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 04 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sparta“ turėjo pripažinti „GZP – 2“ pranašumą

2019 kovo 04 d., Pirmadienis, 23:51 val., peržiūros: 883

Pirmadienį, Kovo 4 dieną, Kauno kolegijos saleje įvyko C lygos atkrintamosios rungtynės kuriose susitiko šeimininkai – „GZP- 2“ ir svečiai – „Sparta“. Serijoje iki dviejų pergalių – 2:0 abi pergalės iškovojo „GZP- 2““.
Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų ekipų žaidimu, kuris tęsėsi visą pirmą kėlinuką. Kiek sėkmingiau po krepšiu grūmęsi „Sparta“ krepšininkai sugebėjo laimėti pirmąjį ketvirtį minimaliu pranašumu 14:16.

Antrame ketvirtyje aikštelės šeimininkai perėmė inciatyvą į savas rankas, kur greitai turėjo kelių taškų pranašumą. Likus žaisti dvi minutes „Sparta“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir vėl ketvirčio pabaigoje sužaidė kaip iš natų. Po dviejų kėlinių „Sparta“ turėjo 5 taškų pranašumą – 29:34.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. E.Jakavičius tempė šeimininkus į priekį ir jo pastangomis „Sparta“ ekipai neleido atitrūkti. Lemiamas ketvertis prasidėjo nerezultatyviai ir „Sparta“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Svečiai tik šeštą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus, o komandas skyrė tik keli taškai. Per likusį laiką šeimininkai atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 78:71.

„Sparta“ varžybų pabaigoje nusileido „GZP – 2“ (50:61) (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 00:04 val.)BC „Prisikėlę“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP – 2“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:31 val.)„Sparta“ neturėjo didelių problemų su „Alaina“ (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)„Sparta“ lengvai įveikė „Vilkų “ krepšininkus (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP ‒ 2“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 13:36 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Fenikso“ (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)VDU ‒ ŽŪA neatsilaikė prieš GZP – 2 (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:52 val.)M. Semėno sezono rungtynėse „GZP – 2“ pergalė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 18:34 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „GZP – 2“ ekipos pergalę (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Antrą rugtynių pusę geriau sužaidę „Tie geresni“ įveikė „GZP ‒ 2“ komandą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 21:22 val.)