Vilkai vs Alaina (67:71)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Alaina“ susitvarkė su „Vilkais“

2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 23:06 val., peržiūros: 739

Trečiadienį, gruodžio 5- ąją dieną, J. ir P.Vileišių mokyklos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Vilkai“ ir svečių „Alaina“ komandos.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai – ūgio pranašumas jiems leido kontroliuoti veiksmus po abiejais krepšiais. Pirmoje kėlinio pusėje abi komandos gana sunkiai rinko taškus, darė daug klaidų. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes rezultatas dar buvo lygus (9:9), tačiau svečiai ketvirtį užbaigė spurtu 2:8 ir išsiveržė į priekį – 11:17. Atrasis ketvirtis ne daug kuo skyrėsi nuo pirmojo, tik abi komandos į savo puolimo arsenalą įtraukė ir tolimus metimus. Nors šeimininkai ir pataikė daugiau tritaškių, tačiau jiems sunkiai sekėsi stabdyti varžovų priekinę liniją, kuri pelnę didžiąją dalį „Alainos“ taškų šiame kėlinuke. Prieš ilgąją pertrauką svečiai įgijo dviženklį pranašumą – 25:37.

Po pertraukos svečiai atrodė gana greitai išspręs visus klausimus šiose rungtynėse – sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė jau 20 taškų (32:52). Tačiau tada svečiai kiek atsipalaidavo, o tai pajautę „Vilkai“ iškart pradėjo mažinti atsilikimą, kuris prieš lemiamą rungtynių dalį buvo jau tik 10 taškų – 44:54. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai ir toliau nemažino apsukų ir po R. Lukšio tritaškio komandas skyrė jau tik 6 taškai (50:56). „Alainos“ krepšininkus ir toliau gelbėjo puikus priekinės linijos žaidimas ir jiems vėl pavyko atitrūkti dviženkliu skirtumu. Likus žaisti pusę minutės komandas skyrė 9 taškai ir atrodė, kad šiose rungtynėse jau viskas aišku, tačiau tada M.Geštautas per 20 sekundžių pataikė du tritaškius ir atkūrė intrigą, tačiau V.Čypas taikliu baudos metimu įtvirtino „Alainos“ pergalę – 67:71 (11:17, 14:20, 19:17, 23:17).

„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina“ (80:53) (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Grande“ sutrypė „Vilkus“ (79:38) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)„VDU-ŽŪA“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Alaina“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Arkus“ po didelio vargo įveikė „Vilkus“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Alaina“ palaužė „Kauno švarą“ (85:70) (2019 sausio 25 d., penktadienis, 20:11 val.)„Sparta“ lengvai įveikė „Vilkų “ krepšininkus (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:13 val.)Užsidegusi „Alaina“ nepasigailėjo „Artilerijos batalionas“ komandos (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ be didesnio vargo įveikė „Vilkų“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)