Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs Vilkai (66:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Vilkų“ pergalę

2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 22:03 val., peržiūros: 532

Vasario 6 dieną, 20:15 val., Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (šeimininkai) ir „Vilkai“ (svečiai). Nors komandos pirmuosius du kėlinukus žaidė labai lygiai, tačiau po ilgosios pertraukos svečiai nutolo, pasiekė dviženklį pranašumą ir turimos persvaros iš savo rankų nebepaleido 66:78 (14:11, 16:21, 16:21, 20:25)

Rungtynių pradžia buvo tiesiog tragiška abiems komandoms, žaidėjai pramėtė viską ką tik galėjo ir įpusėjus pirmąjam kėlinukui rezultatu tarsi futbole 3:2, pirmavo „Vilkai“. Vis tik vėliau komandų puolimas išsijudino, nors abiejų ekipų žaidėjai ir toliau neišvengė klaidų paprastose situacijose. Pats žaidimas vyko labai lygiai, ne kartą keitėsi pirmaujanti komanda, o prasidedant ilgajai pertraukai priekyje buvo „Vilkai“ 30:32.

Antroje rungtynių dalyje „Vilkams“ puikiai sekėsi pataikyti tolimus metimus ir būtent tai leido komandai atsiplėšti. Skirtumas nepastebimai augo, kol galiausiai tapo dviženklis. Nors Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ labai stengėsi sugrįžti į rungtynes, komanda atliko daug keitimų, ėmė pertraukėles, bet panaikinti deficito jiems taip ir nepavyko. Daug geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Vilkų“ pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 66:78.

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Krugės karių“ pranašumą (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 20:54 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno technikos kolegija“ įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:22 val.)Kauno TPMC-2 antrą kartą nugalėjo Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Grande“ sutrypė „Vilkus“ (79:38) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Arkus“ po didelio vargo įveikė „Vilkus“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ be didesnio vargo įveikė „Vilkų“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Alaina“ susitvarkė su „Vilkais“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:06 val.)Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „0Septyni“ ekipą (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Sparta“ lengvai įveikė „Vilkų “ krepšininkus (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:13 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „VDU ‒ ŽŪA“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 22:03 val.)