Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ vs Kauno TPMC ‒ 2 (52:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Kauno TPMC-2 antrą kartą nugalėjo Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“

2019 kovo 13 d., Trečiadienis, 22:24 val., peržiūros: 717

Kovo 13 dieną, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokyklos sporto salėje vyko C lygos atsakomosios atkrintamųjų rungtynės tarp Kauno TPMC-2 bei Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“. Panašaus scenarijaus rungtynėse rezultatu 52:69 (22:17, 7:14, 12:15, 11:23) Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ dar kartą nepasipriešino savo varžovams ir baigė savo pasirodymą pirmenybėse. Visgi rungtynių pradžioje „karininkai“ žaidė labai disciplinuotą krepšinį : puikiai skirstė kamuolius, užtikrintai kovojo dėl kamuolių (11taškų antru bandymu), provokavo pražangas. Geri epizodai atspindėjo rezultatą – po pirmojo kėlinio 22-17 pirmavo „Karininkai“. Antrajame kėlinyje pirmaujanti komanda įkrito į duobę – neišprovokuotos klaidos lėmė, kad kėlinys pralaimėtas 7-14 ir rezultatas jau apylygis 29:31 pirmauja Kauno TPMC-2. Trečiasis kėlinukas tapo Kauno TPMC-2 krepšininko Nerijaus Petrausko šou – puikiai narstęs varžovų baudos aikštelę neprametė nė vieno dvitaškio, pelnė 10 taškų bei šiek tiek padidino pranašumą 46-41. Nors rezultatas prieš lemiamą ketvirtį buvo apylygis – „karininkai“ nesurado jėgų pakovoti dėl pergalės : perdavimai į niekur, netaiklūs metimai žlugdė komandinę dvasią. Tuo tarpu varžovai puikiai pasinaudojo jų klaidomis. Ernestas Pocius neklydo greito atakose ir Kauniečiai lyg buldozeriu nuvažiavo į kitą etapą.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

„Feniksas“ nesunkiai nugalėjo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 19:32 val.)Pirmose 1/4 rugtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ comebackas ir pergalė prieš Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:05 val.)Gražioje kovoje “Kauno TPMC ‒ 2” nusileido Asociacijai “Lietuvos karininkų ramovė” (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 23:01 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:09 val.)Mingaudas Giedraitis paskutinę sekundę išplėšė pergalę Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 20:08 val.)Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70) (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:37 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ susitvarkė su „Elektromontuotoju“ (70:46) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:40 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:33 val.)