Grande vs Vilkai (79:38)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Grande“ sutrypė „Vilkus“ (79:38)

2018 lapkričio 15 d., Ketvirtadienis, 23:23 val., peržiūros: 884

Lapkričio 15d., Ketvirtadienį, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, reguliariosios C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Grande“ ir svečiai – „Vilkai“.

Rungtynių pradžią abi ekipos pradėjo taškas į tašką, tačiau įpusėjus pirmąjam kėliniui iniciatyvą perėmė „Grande“ – 17:12. Antrame kėlinyje šeimininkai pagavo rungtynių tempą ir vis labiau tolo nuo varžovų. Svečiai per antrąjį kėlinį pelnė vos 5 taškus, o tuo pasinaudoję „Grande“ krepšininkai susikrovė solidų 14 taškų pranašumą – 31:17.

Antrąją rungtynių pusę šeimininkai pradėjo išnaudodami savo aukštaūgį – R.Issak, su kurio niekaip nepavyko susitvarkyti „Vilkams“. Vedami savo vidurio puolėjo ir kėlinį keliais tritaškiais užbaigę „Grande“ po trečiojo kėlinio turėjo 32 taškų pranašumą – 60:28. Paskutiniame rungtynių kėlinyje liko tik formalumai ir „Grande“ iškovojo savo 3-iąją pergalę C lygoje – 79:38 (17:12, 14:5, 29:11, 19:10).

„Grande“ Tadas Vaitkūnas:

Žaidimas toks šiaip sau, dar tik pradžia sezono, mažai dar treniruočių turėjom, žaidimas kol kas nesiklijuoja, dar toks, padrikas, bet varžovai šiandien buvo šiek tiek silpnesni, dėl to ir laimėjom, o šiaip teisėjavimas labai vargino.

„Grande“ suklupo prieš „Arkus“ (72:76) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Alaina“ susitvarkė su „Vilkais“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina“ (80:53) (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Grande“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Grande“ užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Arkus“ po didelio vargo įveikė „Vilkus“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Grande“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „0Septyni“ (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)