Tie geresni vs Sparta (79:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Tie geresni“ atsilaikė prieš „Spartą“ (79:75)

2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 21:10 val., peržiūros: 737

Sausio 16d., Trečiadienį, Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijoje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Tie geresni“ ir svečiai – „Sparta“.

Rungtynes abi ekipos pradėjo atkaklia kova taškas į tašką, svečius į priekį vedė G.Prabulis, kuris jau per pirmąjį kėlinį pelnė net 13 taškų, tačiu ketvirtį vis gi geriau užbaigė „Tie geresni“ – 22:19. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko padidinti persvarą iki 7 (29:22), tačiau svečiams pavyko greit sumažinti atsilikimą ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi tik 1 taško skirtumu – 37:36.

Trečio kėlinio pradžioje „Spartos“ krepšininkams pavyko persverti rezultatą, tačiau įpusėjus kėliniui jį vėl susigražino šeimininkai ir užbaigė turėdami 9 taškų pranašumą – 60:51. Ketvirtąjį kėlinį užtikrintai pradėjo „Tie geresni“ ir padidino savo pranašumą iki 16. Nors „Spartos“ krepšininkai dar tikrai nekėlė baltos vėliavos, jiems rungtynių pabaigoje pavyko surengti spurtą, tačiau nebeužteko laiko ir svečiais gavo pripažinti varžovų pranašumą – 79:75 (22:19, 15:17, 23:15, 19:24).

„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Tie geresni“ sutriuškino „Gemavilą“ (70:44) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Tie geresni“ iškovojo pergalę prieš „Arkus“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (84:64) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Tie geresni“ po sunkios kovos nusileido SK „Mattas“ (77:86) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 09:45 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)„Arkus“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Spartos“ krepšininkus (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:02 val.)