Arkus vs Tie geresni (69:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Tie geresni“ iškovojo pergalę prieš „Arkus“

2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 22:36 val., peržiūros: 702

Sekmadienį, sausio 20 – ąją dieną, Saulės gimnazijos įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, tarp C pogrupio kuriose susitiko „Arkus“ ir svečių teisėmis atvykę „Tie geresni“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmajame kėlinyje pradėjo ryškėti „Tie geresni“ komandos pranašumas.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių vyko atkakli kova abejose aikštės pusėse, komandos keitėsi taškais, tačiau likus mažiau nei vienai pirmojo kėlinio minutei „Tie geresni“ krepšininkai surengė 2 sėkmingas atakas ir privertė varžovus suklysti, kas lėmė kelių taškų pranašumą, bet likus kelioms sekundėms taiklus L. Brazdausko metimas padėjo šeimininkų komandai turėti dviejų taškų persvara. Po pirmojo ketvirčio – 15:17.

Antrą ketvertį susikaupimu ir nusiteikimu pradėję „Tie geresni“ krepšininkai spurtavo ir po 4 minučių nutolo net 10-a taškų, tačiau „Arkus“ krepšininkai nepasidavė ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 6, bet tuom viskas ir baigėsi. Antrojo kėlinio pabaigoje vėl spurtavę svečiai įgijo devynių taškų pranašumą ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę rezultatu – 31:40.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, „Tie geresni“iš lėto didino persvarą, o niekaip nepasiduodantys priešininkai bandę ją sumažinti, nors ir „Tie geresni“ atsipalaidavo gynyboje, trečiąjį ketvirtį vstiek laimėjo jie – 48:57.

Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai ir „Tie geresni“ iškovojo pergalę rezultatu – 69:76.

„Tie geresni“ komandos žaidėjas E.Sladkevičius: Gera gynybą ir agresyviau gynėmės.

„Tie geresni“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Feniksą“ (2018 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:23 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Tie geresni“ atsilaikė prieš „Spartą“ (79:75) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Grande“ suklupo prieš „Arkus“ (72:76) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Tie geresni“ sutriuškino „Gemavilą“ (70:44) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Tie geresni“ po sunkios kovos nusileido SK „Mattas“ (77:86) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 09:45 val.)KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (84:64) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)