Tie geresni vs SK „Mattas“ (77:86)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Tie geresni“ po sunkios kovos nusileido SK „Mattas“ (77:86)

2019 vasario 07 d., Ketvirtadienis, 09:45 val., peržiūros: 882

2019 vasario 06 d., Trečiadienį, 18:30 val. „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Tie geresni“ ir svečiai SK „Mattas“.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, nei vienai komanda nepavyko iškarto parodyti pranašumo (10:10). Abi komandos ir toliau demonstravo puikų pataikymą kas leido rezultatyviai sužaisti kėlinį ir fiksuoti lygybę po pirmojo ketvirčio (23:23).

Antrąjame kėlinyje SK „Mattas“ sugebėjo spurtuoti ir greitai įgijo dviženklį pranašumą (25:37). Visgi „Tie geresni“ krepšininkams besibaigiant antrąjam kėliniui pavyko kiek sumažinti atsilikimą ir sumažinti skirtumą iki 5 taškų (36:41).

Trečiajame rungtynių kėlinyje šeimininkai vis bandė vytis varžovus, tačiau SK „Mattas“ turėjo atsaką, kas leido prieš lemiamą ketvirtį tūrėti solidų 8 taškų pranašumą (54:62).

Ketvirtajame kėlinyje po dviejų taiklių R. Vasiliūno tolimų metimų komandas tik skyrė vienas metimas (65:66), visgi, SK „Mattas“ surengė spurtą kas leido greitai pirmauti dviženkliu skirtumu ir taip iškovoti sunkią pergalę rezultatu 77:86 (23:23, 13:18, 18:21, 23:24)

SK „Mattas“ komandos treneris A.Dervinskas:

Kadangi tik prisijungiau pirmojoje pusėje, tai sakė varžovai labai gerai pataikė iš toli, visgi antroje rungtynių pusėje pavyko išnaudoti savo ūgio pranašumą sėkmingai ir apsigynėme labai gerai, tas ir lėmė mūsų komandos pergalę.

„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Tie geresni“ sutriuškino „Gemavilą“ (70:44) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Tie geresni“ atsilaikė prieš „Spartą“ (79:75) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (84:64) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Tie geresni“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Feniksą“ (2018 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:23 val.)„Tie geresni“ iškovojo pergalę prieš „Arkus“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)Ryterna Group nesėkmingai priėmė pirmaujančius SK „Mattas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 23:49 val.)G. Prabulis įmetė 51 tašką, bet „Sparta“ nusileido SK „Mattui“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 14:35 val.)