Arkus vs Sparta (70:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Arkus“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Spartos“ krepšininkus

2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 22:17 val., peržiūros: 946

Sekmadienį, lapkričio 11 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Arkus“ (2/0) bei svečių „Sparta“ (1/1) ekipos.

Rungtynės prasidėjo „Arkus“ uraganiniu puolimu ir po minutės šeimininkai po L. Stanislovaičio ir L. Brazdauskio metimų jau pirmavo 7:0. Visgi, po minutės pertraukėlės svečiai atsigavo ir labai greitai priartėjo – 14:12. G. Prabulio vedama „Sparta“ ir toliau solidžiai atrodė puolime, o pirmasis kėlinukas baigėsi lygybe 20:20.

Antrasis kėlinukas prasidėjo rezultatyviu svečių žaidimu, kurie labai greitai nutolo – 24:32. Nors „Sparta“ ir padidino pranašumą iki dviženklio, bet kėlinuko pabaigoje L.Brazdauskis baudos metimais sušvelnino šeimininkų deficitą iki 32:36.

Trečiąjį kėlinuką „Arkus“ pradėjo trimis tritaškiais, kurių pagalba persverė rungtynių svarstykles 43:38. Toliau rungtynėse vyko lygi kova, o po trijų ketvirčių šeimininkų persvara buvo trys taškai – 57:54.

Ketvirtajame kėlinuke L. Brazdauskio ir L. Stanislovaičio metimai leido šeimininkams nutolti dviženkiu pranašumu – 68:56. Bet svečiai priartėjo iki 70:67. Visgi, G. Prabulio tolimas metimas paskutinę kėlinuko sekundę buvo netikslus ir pergale leido džiaugtis „Arkus“ ekipai.

L.Stankevičius („Arkus“):

„rungtynių pradžia mus suklaidino, galvojom bus labai lengva, bet buvo žiauriai sunku. Jų komanda turėjo vieną gerą „mutantą“, kurio nesustadėme iki paskutinės minutės niekaip. Šiek tiek pakeitę gynybą į zoninę jį šiek tiek pristabdėme, nes nereikėjo jo vaikytis.“

,,Ryterna Group“namuose iškovojo įtikinamą pergalę prieš ,,Sparta“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:16 val.)„Tie geresni“ atsilaikė prieš „Spartą“ (79:75) (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Kauno technikos kolegija“ namų aikštelėje įveikė „Sparta“ komandą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:03 val.)„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)„Arkus“ po didelio vargo įveikė „Vilkus“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Arkus“ sutriuškino „KTK“ ekipą (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Arkus“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 22:43 val.)20 taškų deficitą panaikinę „Gemavilos“ krepšininkai palaužė „Spartą“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 22:12 val.)Antroje rungtynių pusėje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:55 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „VDU-ŽŪA“ ekipą (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 22:44 val.)