Alaina vs Tie geresni (71:121)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 07 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“

2019 sausio 07 d., Pirmadienis, 22:56 val., peržiūros: 955

Sausio 7 dieną, 21:10 val., Kauno A. Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “Alaina” (šeimininkai) ir “Tie geresni” (svečiai). . Rungtynės baigėsi rezultatu 71:121 (8:38, 20:27, 18:28, 25:28)

Pirmajame kėlinyje „Tie geresni“ varžovams užkūrė tikrą pirtį ir susikrovė tokį pranašumą kurio nepavyko „Alaina“ komandai panaikinti iki pat rungtynių pabaigos. Pirmojo kėlinio pabaigoje skirtumas tarp komandų buvo 31 (8:38). Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko atrasti daugiau kelių link krepšio ir pavyko šiek tiek sumažinti atsilikinėjimą, tačiau skirtumą „Tie geresni“ vis tiek padidino ir po dviejų kėlinių rezultatas 28:65.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje liko panašus į antrą kėlinį. „Tie geresni“ buvo kupini energijos ir toliau didino skirtumą, o „Alaina“ po truputį rinko taškus tačiau buvo bejėgiai prieš uraganinį varžovų puolimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:121.

“Tie geresni“ komandos treneris R.Ašmena: „Na buvom energingesni, taiklesni ir turbūt greičiau atsigavom po švenčių.“

„Tie geresni“ iškovojo pergalę prieš „Arkus“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:36 val.)„Tie geresni“ po sunkios kovos nusileido SK „Mattas“ (77:86) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 09:45 val.)„Tie geresni“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Feniksą“ (2018 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:23 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)Atkaklioje kovoje „ExMarkets“ nugalėjo „Alaina“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:27 val.)„GZP-2“ atkaklioje kovoje pranoko „Alaina“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)Penki „Feniksas“ komandos atstovai nesunkiai nugalėjo „Alaina“ komandą (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Tie geresni“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (84:64) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Tie geresni“ sutriuškino „Gemavilą“ (70:44) (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:47 val.)