Tie geresni vs Artilerijos batalionas (86:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Tie geresni“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu

2018 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 20:02 val., peržiūros: 736

Trečiadienį, gruodžio 19 dieną, VDU Atžalyno progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Tie geresni“ (4/2) ir svečių teisėmis žaidę „Artilerijos bataliono“ (1/7) krepšininkai.

Rungtynių pradžioje V.Ramonas smeigė tris tritaškius, po kurių „Tie geresni“ pirmavo 16:11. Bet „Artilerijos bataliono“ greitų atakų bei metimų iš po krepšio pagalba labai greitai pasivijo priešininkus ir po pirmojo ketvirčio turėjo vieno taško deficitą 20:19.

Antrojo ketvirčio viduryje ekipos apsikeitė tolimais metimais, po kurių rezultatas buvo lygus 30:30. Visgi, pačioje kėlinio pabaigoje E.Sladkevičius dviem tritaškiais leido šeimininkams nutolti 42:35.

Trečiajame kėlinyje trimis tritaškiais „Artilerijos batalionas“ išlygino rungtynių rezultatą 52:52. Tačiau V. Juknevičiaus veržlus ir rezultatyvus žaidimas kėlinuko pabaigoje vėl leido „Tie geresni“ ekipai nutolti 66:57.

Lemiame ketvirtyje visas žaidimo gijas savo rankose laikė šeimininkai, kurie likus kelioms minutėms pirmavo 84:71. Bet tada savo žodį tarė R.Vilkys. kuris sunkiais metimais iš tolimos distancijos, sumažino savo ekipos deficitą, bet atkurti intrigą jau pritrūko laiko. Galutinis susitikimo rezultatas 86:81 (20:19, 22:16, 24:22, 20:24).

R.Vilkys („Artilerijos batalionas“) apie tai ko šiandien jo ekipai pritrūko:

„pritrūko pilnos sudėties. Taip pat labai daug lengvų taškų praleidome po mūsų klaidų. Bei mūsų pagrindinis vidurio puolėjas susirinko penkias pražangas ketvirto kėlinio pradžioje.“

„Tie geresni“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (84:64) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Sparta“ be didesnių sunkumų susitvarkė su „Artilerijos batalionu“ (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)Užsidegusi „Alaina“ nepasigailėjo „Artilerijos batalionas“ komandos (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:15 val.)„0Septyni“ įrodė savo pranašumą prieš „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)BC „Game On“ lemiamu ketvirčio metu palaužė „Artilerijos batalioną“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Tie geresni“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Tie geresni“ iškovojo pergalę prieš „Arkus“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:36 val.)