BC „Game On“ vs Kauno Rami (67:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Krugės karius“ ir išlieka nepralaimėjusi

2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 22:16 val., peržiūros: 880

Trečiadienį, gruodžio 5 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Krugės kariai“ bei svečių „Kauno Rami”.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa. Jie pademonstravo solidžią gynybą ir ne patį prasčiausią puolimą bei sužaidus šešias minutes, jie jau skaičiavo aštuonių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė ir „Kauno Rami“ pradėjo skaičiuoti jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:22. Antrąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo „Krugės kariai“, kurie gana greitai sumažino savo atsilikimą iki penkių taškų. Vėliau svečiams viskas ir toliau klostėsi blogai šiame kėlinyje, o aikštelės šeimininkai buvo ant bangos ir netrukus jau patys diktavo sąlygas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:31.

Trečiojo kėlinuko metu komandos žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Kėlinukui einant į pabaigą, „Krugės karių“ puolimas kiek sustojo ir tuo netruko pasinaudoti „Kauno Rami“, kurie netrukus pavijo savo varžovus, o galiausiai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:52. Lemiamo ketvirčio metu komandos ir toliau žaidė apylygiai ir skirtumas tarp jų per daug nekito. Likus žaisti keturias minutes, „Krugės kariai“ dar turėjo keturių taškų pranašumą, tačiau tuomet šešis taškus be atsako pelnė svečių ekipa ir persvėrė rezultatą savo naudai. Į tai aikštelės šeimininkai atsakė dvitaškiu ir likus žaisti 45-ias sekundes, išlygino rezultatą. Visgi, tuomet vieną taiklią baudą pataikė „Kauno Rami“ ir įgijo labai slidų pranašumą. Paskutinis aikštelės šeimininkų bandymas iškovoti pergalę „nepaėjo“ ir sunkią pergalę šiandien šventė svečiai. Galutinis rungtynių rezultatas 67:69.

Šarūnas Petraitis („Kauno Rami“):
“Už varžovus buvom greitesni, taiklesni, GRAŽESNI. Tiesiog buvom stipresni. Šiek tiek davėm intrigos, bet esmės tai nekeičia.“

„Kauno TPMC ‒ 2“ po inirtingos kovos palaužė „Kriugės karius“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:43 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Kauno Rami“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:59 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Krugės karius“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:57 val.)Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Elektromontuotojas“ po permainingos kovos įveikė iki tol neklupusią „Kauno Rami“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:12 val.)