Kauno Rami vs KK „Žaibas“ (102:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui

2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 20:36 val., peržiūros: 727

Sekmadienį, lapkričio 25 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno Rami“ (3/0) ir svečių teisėmis atvykęs KK „Žaibas“ (1/2).

Rungtynes „Kauno Rami“ pradėjo dviem T. Vyšniausko tritaškiais, kurie padėjo puikų pagrindą pirmo kėlinuko spurtui, po kurio šeimininkai pirmavo solidžiu dvidešimties taškų pranašumu 9:29.

Antrajame kėlinuke KK „Žaibo“ puolimas kiek pagerėjo, keli tikslūs tolimi metimai neleido toliau „Kauno Rami“ ekipai tolti. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi esant rezultatui 27:49.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo labai greitu ir rezultatyviu šeimininkų žaidimų, kuris iškart leido „Kauno Rami“ padidinti dar labiau savo persvarą. Po trečiojo kėlinuko – 81:44.

Nieko nelėmusiame ketvirtajame kėlinuke „Kauno Rami“ dar labiau įtvirtino savo persvarą ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 102:61 (29:9, 20:18, 32:17, 21:17).

T.Vyšniauskas („Kauno Rami“):
„svarbiausia buvo visiems pažaisti, smagiai praleisti laiką. Varžovas buvo ne iš stipriausiųjų, tuo ir pasinaudojome.“

„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Krugės karius“ ir išlieka nepralaimėjusi (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Kauno Rami“ iškovojo gana užtikrintą pergalę (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:20 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ir KK „Žaibas“ akistatoje pastarųjų pergalė (2019 sausio 08 d., antradienis, 19:01 val.)Penkiese susirinkę BC „Prisikėlę“ nesunkiai įveikė KK „Žaibas“ komandą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 21:21 val.)Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi KM „Žalgiris“ iškovojo pergalę (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Kauno Rami“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Arkus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 20:18 val.)Nors susirinko penkiese „Kauno Rami“ komandą, bet sugebėjo iškovoti pergalę (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė KK „Žaibas“ krepšininkus (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Kauno Rami“ sutrypė „Naują bangą“ (110:77) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)