BC „Game On“ vs SK „Mattas“ (44:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“

2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 22:54 val., peržiūros: 1097

Trečiadienį, lapkričio 14- ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Krugės kariai“ ir svečių SK „Mattas“ komandos.

Jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių pradėjo ryškėti svečių pranašumas. Sužaidus beveik pusę kėlinio jie į savo krepšį buvo praleidę viso labo 2 taškus, o patys atseikėjo 11. Šeimininkai sunkiai rinko taškus, nesisekė pasižymėti ir iš ganėtinai dėkingų padėčių, taip pat koją kišo ir klaidos. P. Balčiūno vadama svečių komanda netrukus įgijo dviženklį pranašumą ir pirmąjį ketvirtį laimėjo užtikrintai – 7:21. Antrasis kėlinukas klostėsi panašiu scenarijumi. SK „Mattas“ komanda vis didino savo persvarą ir netrukus pradėjo triuškinti savo varžovus ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo jau 20-ies taškų persvarą – 22:42.

Antroji rungtynių dalis šį vakarą buvo tik formalumas – iš toli pradėję pataikyti svečiai, galutinai sužlugdė paskutinias varžovų viltis pakovoti dėl pergalės šiame susitikime. Per paskutinius du kėlinius abi komandos žaidė jau labiau atsipaidavusios ir savo malonumui. Vos šešies surinkę SK „Mattas“ krepšininkai iškovojo triuškininčiai pergalę rezultatu – 44:82 (7:21, 15:21, 15:22, 7:18).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Linas2018 lapkričio 15 d., 22:54 val.
Sutvarkyta
Anonimas2018 lapkričio 15 d., 18:52 val.
O čia viskas gerai su "Mattas" komandos statistika? Nes kažkas pagal žaistas minutes nesuneina arba jie žaidė dviese arba tryse. Manau taisykite klaidas.
„Resmila.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:43 val.)SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Krugės karius“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:57 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Krugės karius“ ir išlieka nepralaimėjusi (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)