BC „Game On“ vs Resmila.lt (66:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 21:35 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Resmila.lt“ įveikė „Krugės karius“

2019 sausio 16 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 1036

Trečiadienį, sausio 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Krugės kariai“ bei svečių „Resmila.lt“. Svečių ekipa jau nuo pirmų minučių pradėjo bėgti nuo savo varžovų ir visų rungtynių metu gana užtikrintai laikė tvirtą pranašumą savo rankose.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri nemažai taškų pelnė iš greitų išpuolių ir taip susikūrė gana saugų pranašumą. Vėliau „Resmila.lt“ ir toliau palaikė aukštą tempą ir tuo pačiu skirtumas tarp komandų pasiekė jau dviženklią ribą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:24. Antrojo kėlinio metu „Krugės kariai“ visiškai sustojo puolime, o tuo netruko pasinaudoti „Resmila.lt“, kurie jau skaičiavo 20-ies taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 25:43.

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai pradėjo rodyti atsigavimo ženklus ir gana greitai braukė atsilikimą iki 12-os taškų. Visgi, tuomet jų puolimas vėl sustojo ir tuo pasinaudojo svečiai ir įgijo vėl solidesnį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:62. Lemiamo ketvirčio metu „Krugės kariai“ taip ir nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir „Resmila.lt“ iškovojo gan ramią, užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 66:80.

SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Resmila.lt“ įveikė nevisai prisikėlusius BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Krugės karius“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:57 val.)Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)„SK „Neveronys“ ‒ LKK“ įveikė „Krugės karių“ pasipriešinimą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Krugės karius“ ir išlieka nepralaimėjusi (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Resmila.lt“ lengvai įveikė tragiškai atrodžiusius „Kauno Rami“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Resmila.lt“ penketukas įtikinamai susitvarkė su „Baltic Transline“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ po inirtingos kovos palaužė „Kriugės karius“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)Banguotose rungtynėse „Resmila.lt“ be pergalių paliko „Kauno Švaros“ krepšininkus (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:01 val.)