Kauno TPMC ‒ 2 vs BC „Game On“ (66:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (mažoji salė), V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno TPMC ‒ 2“ po inirtingos kovos palaužė „Kriugės karius“

2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 19:20 val., peržiūros: 830

Ketvirtadienį, gruodžio 13 dieną, Kauno TPMC mažojoje sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Kauno TPMC – 2“ bei svečių „Krugės kariai“. Praktiškai visų rungtynių metu komandos žaidė gana apylygiai, pirmaujanti komanda taip pat keitėsi nemažai kartų, o rungtynių pabaigoje savo pranašumą įrodė aikštelės šeimininkai.

Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Tuo pačiu pirmaujanti komanda taip pat keitėsi kelis kartus. Per likusį kėlinuko laiką niekas per daug nepasikeitė ir skirtumas tarp komandų išliko minimalus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:20. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos ir toliau žaidė taškas į tašką. Vėliau kiek sėkmingesnę atkarpą sužaidė „Kauno TPMC – 2“ ekipa, kuri netrukus skaičiavo penkių taškų pranašumą. Tačiau per likusį kėlinio laiką „Krugės kariams“ pavyko apkarpyti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:34.

Trečiąjį ketvirtį septyniais taškais be atsako pradėjo svečių ekipa ir perimė rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Tačiau vėliau aikštelės šeimininkai pradėjo naudotis savo centimetrais po krepšiu, pelnė nemažai taškų antraisiais šansais ir pavijo savo varžovus. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 50:50. Lemiamo ketvirčio pradžioje kiek geriau sekėsi „Kauno TPMC – 2“ ekipai, kuri įgijo keturių taškų pranašumą, sužaidus tris minutes. Tačiau tuomet aštuonis taškus be atsako pelnė „Krugės kariai“ ir vėl pradėjo diktuoti savas sąlygas. Visgi, pranašumo jiems išlaikyti nepavyko ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Likus žaisti 37-ias sekundes, aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo minimalų pranašumą. „Kauno TPMC – 2“ ekipai pavyko apsiginti nuo varžovų išpuolio ir kitoje aikštelės pusėje pataikė vieną baudos metimą, o lemiamam „Kriugės karių“ išpuoliui liko trys sekundės. Visgi, išsimetinėdami kamuolį jie suklydo ir patyrė pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 66:64.

Mindaugas Červinskas („Kauno TPMC – 2“):
“Kova buvo gera, abi komandos žaidė apylygiai, o rungtynių pabaigoje sėkmė nusišypsojo mums“.

„Kauno TPMC ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Krugės karius“ ir išlieka nepralaimėjusi (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)Kauno ,,TPMC ‒ 2“ įtemtoje kovoje palaužė ,, ExMarkets“ krepšininkus (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė svarbią pergalę prieš „ExMarkets“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ didžiuliu skirtumu įveikė „Alainos“ ekipą (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:42 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė garbingai besipriešinusius „KMAIK“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)“Kauno TPMC ‒ 2” nesunkiai įveikė „Kauno švara“ komandą (2019 sausio 29 d., antradienis, 21:31 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)