0Septyni vs Alaina (98:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 03 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „0Septyni“ ekipos pergalę

2019 sausio 03 d., Ketvirtadienis, 22:25 val., peržiūros: 580

Sausio 3 dieną, 20:30 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „0Septyni“ (šeimininkai) ir „Alaina“ (svečiai). Abi komandos šį vakarą susirinko labai negausiai, vos po šešis žaidėjus. Nors pirmoje rungtynių dalyje geriau sekėsi „Alainos“ ekipai, bet po ilgosios pertraukos „0Septyni“ įjungė aukštesnę pavarą ir tiesiog pervažiavo savo varžovus, laimėdami susitikimą rezultatu 98:66 (12:22, 24:17, 28:10, 34:17).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo „Alainos“ krepšininkai, kurie puikiai pataikė iš toli ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą. Rungtynėms įsibėgėjus „0Septyni“ pagaliau atsibudo ir pagaliau ėmė rungtyniauti rezultatyviau, tačiau jų varžovai vis dar liko ištikimi sau ir taškus rinko kone vien tritaškiais metimais. Artėjant ilgajai pertraukai skirtumas visiškai ištirpo ir intriga sugrįžo. Po dviejų ketvirčių „Alaina“ dar pirmavo 36:39.

Po ilgosios pertraukos „0Septyni“ ekipa jau atrodė visiškai kitaip, dabar šeimininkai itin sėkmingai provokavo varžovų pražangas, ne kartą rinko ir lengvus taškus, o galiausiai „Alaina“ nebegalėjo žaisti gynyboje nors kiek agresyviau, nes net keli žaidėjai jau buvo su keturiomis pražangomis. Tuo pasinaudoję šeimininkai žaibiškai tolo, ir toliau rinko lengvus taškus ir nutolo net per 30 taškų atstumą. Intrigos nebeliko, komandoms beliko sutvarkyti formalumus ir solidi pergalė atiteko „0Septyni“ ekipai 98:66.

Arvydas Impolis („0Septyni“):

„po ilgosios pertraukos suradome varžovų silpną vietą, leidome jiems veržtis arčiau krepšio, o patys žaidėme agresyviau ir privertėme juos rinktis pražangas.“

Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „GZP – 2“ ekipos pergalę (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Resmila.lt“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „0Septyni“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:06 val.)Aštuntfinalį „0Septyni“ pradėjo pergale (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Sunkiose rungtynėse „Alaina“ pasiekė pergalę prieš „KMAIK“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)„0Septyni“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:59 val.) Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „0Septyni“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)Mažosios taurės aštuntfinalyje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įveikė „0Septynis“ (80:70) (2019 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „0Septyni“ ekipą (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)G. Navicko blokuotų metimų fiestoje ‒ BC „Straight“ pergalė (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)