Resmila.lt vs 0Septyni (71:39)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Resmila.lt“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „0Septyni“

2019 vasario 05 d., Antradienis, 00:06 val., peržiūros: 768

Pirmadienio vakarą Kauno kolegijos sporto salėje vyko C lygos F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „Resmila.lt“ su svečiais „0Septyni“. Nors pradžioje komandos žaidė apylygiai, trečiajame kėlinyje išryškėjo šeimininkų pranašumas.

Pirmasis rungtynių kėlinys žadėjo intrigą. Sužaidus kiek mažiau nei 5 minutes, po taiklaus M. Pocio tolimo šūvio, „0Septyni“ išsiveržė į priekį minimaliu skirtumu (6:7). Likusi kėlinio dalis vyko nei vienai komandai neperimant iniciatyvos ir baigėsi minimaliu skirtumu „Resmila.lt“ naudai – 14:13.

Antrasis ketvirtis buvo itin nerezultatyvus. Šeimininkai didžiąją dalį kėlinio neleido oponentams pelnyti taškų ir sužaidė atkarpą 8:0, taip susikraudami jau labiau apčiuopiamą pranašumą – 24:19.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pasileido į greitas ir staigias atakas, kas leido didinti taškų persvarą. Po taiklaus A. Ščerbos dvitaškio, jie pirmą kartą pasiekė dviženklį skirtumą (35:25). Ir tai nebuvo pabaiga. Besibaigiant kėliniui „0Septyni“ krepšininkams nepavyko atsilaikyti prieš varžovų atakas ir teko atlaikyti jų spurtą 12:0. Rezultatas prieš paskutinįjį kėlinį – 47:29.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. „Resmila.lt“ atsipalaidavo ir tai leido jiems dar laisviau valdyti kamuolį aikštėje. O svečiams nebepavyko sukurti intrigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:39.

„Resmila.lt“ trenerio R. Vaitasiaus komentaras po rungtynių:
„Pirmoje pusėj atrodo viską gerai darėm, dalinomės kamuoliu, gerai gynėmės, bet tiesiog iš patogių padėčių nepataikėm. Antroje pusėje taiklumas atsirišo, išliko ta pati gera gynyba. Visi stengėsi, kovojo nuo pradžios iki galo.“

„0Septyni“ įrodė savo pranašumą prieš „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „0Septyni“ ekipos pergalę (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)„GZP ‒ 2“ neturėjo vargo su „0Septyni“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Resmila.lt“ įveikė nevisai prisikėlusius BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:34 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „GZP – 2“ ekipos pergalę (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Grande“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „0Septyni“ (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Resmila.lt“ nusileido solidžiai žaidusiam „Elektromontuotojas“ (60:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Resmila.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:44 val.)