0Septyni vs BC „Straight“ (51:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

G. Navicko blokuotų metimų fiestoje ‒ BC „Straight“ pergalė

2019 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 21:34 val., peržiūros: 547

Ketvirtadienį, vasario 21 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „0Septyni“ bei svečių BC „Straight”. Pirmoje rungtynių pusėje komandos nemenkai strigo puolime, tačiau antroje rungtynių pusėje pirmieji ledus pralaužė svečiai, kurie ir iškovojo pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau tuomet svečių ekipa visiškai sustojo puolime ir kelias minutes nesugebėjo pelnyti taškų. Tuo netruku pasinaudoti aikštelės šeimininkai, kurie pabėgo į priekį ir skaičiavo jau aštuonių taškų pranašumą. Tačiau tuomet greitą solo šou surengė BC „Straight“ ekipos A.Eitutis bei pelnė septynis taškus be atsako. Per likusį kėlinio laiką svečiai dar persvėrė rezultatą savo naudai, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:15. Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai sužaidė neblogą atkarpą ir patys įgijo aštuonių taškų pranašumą. Visgi, tuomet jų puolimas vėl visiškai sustojo. „0Septyni“ savo ruožtu taip pat nežibėjo ir šia varžovų sausra nepasinaudojo ir tik šiek tiek apkarpė savo atsilikimą. Per likusį kėlinio laiką komandos ir toliau strigo rinkdamos taškus, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 20:28.

Trečiojo ketvirčio metu vaizdas aikštelėje ir toliau nesikeitė. Komandos ir toliau nespindėjo puolime ir sužaidus kiek daugiau nei septynias minutes, abi komandos buvo pelniusios vos 14-ą taškų bendrai. Vėliau BC „Straight“ kiek pagyvino savo puolimą ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 33:45. Lemiamo ketvirčio metu svečiai nebarstė pranašumo ir iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 51:67.

Atkaklioje kovoje BC „Straight“ palaužė „ExMarkets“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:56 val.)Atkaklioje aštuntfinalio kovoje BC „Straight“ iškovojo pergalę pratęsime (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:25 val.)Įtemptoje kovoje pergalę šventė BC „Straight“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:19 val.)Puikiai rungtynes pradėjusi „Gemavila“ neatlaikė rungtynių tempo ir nusileido BC „Straight“ ekipai (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:47 val.)BC „Straight“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI – PN (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:02 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „0Septyni“ ekipos pergalę (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)Po atkaklios kovos BC „Straight“ įveikė „Baltic Master & Kauno NTI-PN“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:06 val.)Aštuntfinalį „0Septyni“ pradėjo pergale (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Kovoje dėl pirmos vietos grupėje triumfavo BC „Straight“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:39 val.)