Alaina vs Kauno technikos kolegija (93:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“

2018 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 23:28 val., peržiūros: 841

Gruodžio 3 dieną, 21:10 val., Kauno Antano Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “Alaina” (šeimininkai) ir “Kauno technikos kolegija” (svečiai). Įtemptose rungtynėse pergalę nulėmė pirmajame kėlinyje įgyta „Alaina“ persvara. Rungtynės baigėsi 93:81 (33:23, 20:18, 16:15, 24:25).

Pirmajame kėlinyje “Alaina” komandai neblogai sekėsi pataikyti, todėl jau penktą kėlino minutę šeimininkai išsiveržia į priekį 10 taškų skirtumu. Likusias kėlinio minutes komandos sužaidė lygiai ir po pirmojo kėlino šeimininkai priekyje rezultatu 33:23. Antrajame kėlinyje jėgos išslygino ir nei vienai komandai nepavyko surengti žymesnio spurto. Po dviejų kėlinių priekyje „Alaina“ (53:41).

Antroje rungtynių pusėjo žaidimas vyko panašia eiga kaip ir antrame kėlinyje. Komandos žaidė taškas į tašką abu paskutinius kėlinius. Agresyvi komandų gynyba dažnai siuntė varžovus prie baudų metimo linijos, kuriuos komandos gana sėkmingai realizuodavo. Tačiau sukaupta „Alainos“ persvara pirmajame kėlinyje leido jiems švesti pergalę rezultatu 93:81.

“Alaina“ komandos treneris V.Čypas: „Dėkoju teisėjams už gerą darbą.“

„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:01 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas nugalėdami „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 20:48 val.)BC „Prisikėlę“ sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (92:65) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:25 val.)„Grande“ įstrigo „Kauno technikos kolegijos“ gynybos gniaužtuose (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:05 val.)„Tie geresni“ be kovos nugalėjo „Alaina“ (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 22:56 val.)„GZP – 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Alaina“ palaužė „Kauno švarą“ (85:70) (2019 sausio 25 d., penktadienis, 20:11 val.)Atkaklioje kovoje „ExMarkets“ nugalėjo „Alaina“ (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 22:27 val.)