0Septyni vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (72:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Aštuntfinalį „0Septyni“ pradėjo pergale

2019 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 23:11 val., peržiūros: 550

Vasario 28 dieną, 20:45 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „0Septyni“ (šeimininkai) ir Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų aštunfinalio rungtynių. Varžybos buvo labai kietos ir kupinos pražangų, vis tik po ilgosios pertraukos pranašumą susikūrę „0Septyni“ persvaros neiššvaistė ir laimėjo susitikimą rezultatu 72:61 (15:11, 16:21, 27:15, 14:14).

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nors ir nežaidė labai rezultatyviai, tačiau sugebėjo susikurti nedidelį pranašumą. Tuo tarpu Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ krepšininkai atakavo itin prastu procentu ir komandą gelbėjo tik gera kova dėl kamuolių. Vėliau svečių taiklumas pagerėjo, o tai leido atsitiesti ir intriga sugrįžo. Iki pat ilgosios pertraukos komandos rungtyniavo taškas į tašką, o po dviejų kėlinukų minimalus pranašumas buvo Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ komandos pusėje 41:42.

Antroje rungtynių dalyje puikiai startavo „0Septyni“ ir greitu žaidimu bei tritaškiais metimais žaibiškai nutolo. Skirtumas greitai tapo dviženklis, o tuomet komandos įsivėlė į kupiną pražangų žaidimą. Iki pat susitikimo pabaigos abi komandos nepailsdamos baudavo varžovus, ne vienas ir ne du žaidėjai baigė rungtynes dėl išnaudoto pražangų limito, o „0Septyni“ komanda vis dar sugebėjo išlaikyti persvarą savo rankose. Galiausiai svečiams tiesiog pritrūko laiko panaikinti nemažą atsilikimą ir jie buvo priversti pripažinti „0Septyni“ ekipos pranašumą 72:61.

„0Septyni“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „0Septyni“ ekipos pergalę (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„0Septyni“ neturėjo vargo su „KMAIK“ krepšininkais (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „0Septyni“ ekipą (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Tie geresni“ nepasigailėjo „0Septyni“ (116:51) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 20:06 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Street Food“ po permainingos kovos pasiekė antrąją pergalę (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:08 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Vilkų“ pergalę (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 22:03 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „GZP – 2“ ekipos pergalę (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)