0Septyni vs Feniksas (66:47)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 20 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„0Septyni“ pasiekė užtikrintą pergalę

2018 gruodžio 20 d., Ketvirtadienis, 22:59 val., peržiūros: 1000

Gruodžio 20 dieną, 20:30 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „0Septyni“ (šeimininkai) ir „Feniksas“ (svečiai). Pirmus du ketvirčius komandos žaidė dar gana lygiai ir tik nedideliu pranašumu pirmavo „0Septyni“, tačiau šeimininkai po ilgosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą, nutolo ir pasiekė užtikrintą pergalę laimėdami rezultatu 66:47 (15:9, 15:13, 22:12, 14:13).

Rungtynių pradžioje abi komandos labai sunkiai rinko taškus, o pirmiesiems į priekį pavyko nutolti „0Septyni“ žaidėjams. Tiesa, jų pranašumas nebuvo itin didelis, o vėliau ekipos jau ėmė žaisti taškas į tašką. Nors „Feniksas“ neblogai kovojo dėl kamuolių, tačiau komandos taiklumas buvo tiesiog tragiškas, o dar prisidėjo ir klaidos paprastose situacijose. Tuo tarpu „0Septyni“ ekipa taip pat puolime nežibėjo, bet puikiai žaidė du prieš du ir ne kartą rinko lengvus taškus iš po krepšio. Visa tai leido „0Septyni“ komandai būti priekyje prasidedant ilgajai pertraukai 30:22.

Antroje rungtynių dalyje „0Septyni“ iš karto startavo labai užtikrintai, dabar komandos puolimą jau paįvairino ir tikslūs tolimi metimai, o skirtumas žaibiškai išaugo ir pasiekė net 20 taškų ribą. Greitai tapo aišku, kad šiandien intrigos nebebus, „Fenikso“ puolimas ir toliau išliko itin skurdus, komanda net nesugebėjo perlipti 50 taškų ribos ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:47.

Arvydas Impolis („0Septyni“):

„prie komandos po ilgo laiko pagaliau prisijungė Giedrius Jaščericinas, kuris pridėjo gyvumo žaidimui, o pergalę pasiekti mums padėjo, tai, jog buvome greitesni už varžovus“.

Aštuntfinalį „0Septyni“ pradėjo pergale (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Spartos“ komanda pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:20 val.)„Vilkai“ išvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:10 val.)„0Septyni“ neturėjo vargo su „KMAIK“ krepšininkais (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„0Septyni“ įrodė savo pranašumą prieš „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Fenikso“ (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 20:50 val.)„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Feniksą“ ir tęsia sėkmingą seriją (2019 vasario 08 d., penktadienis, 20:51 val.)„Tie geresni“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Feniksą“ (2018 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:23 val.)