Laipsniai vs BC „Game On“ (61:79)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

BC „Game On“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą

2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 18:30 val., peržiūros: 914

Kovo 3 dieną, 14:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Laipsniai“ (šeimininkai) ir BC „Game On“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų aštuntfinalio rungtynių (pirmąjį susitikimą rezultatu 57:63 buvo laimėję „Laipsniai“). Nors „Laipsniams“ iki ketvirtfinalio trūko visai nedaug, bet komanda sugebėjo susirinkti tik penkiese, dėl pražangų rungtynes baigė būdami tik keturiese ir nesugebėjo pasipriešinti BC „Game On“ krepšininkams, kurie išlygino serijos rezultatą 61:79 (20:14, 14:18, 13:25, 14:22).

Rungtynes geriau pradėjo „Laipsnių“ krepšininkai, kurie neblogai darbavosi gynyboje ir nutolo per nedidelį atstumą nuo varžovų. Vis tik žaidimas gana greitai tapo lygus ir iki pat ilgosios pertraukos komandos nors ir nežaidė labai rezultatyviai, tačiau kova buvo labai lygi ir atkakli. Prasidedant ilgajai pertraukai tik nežymų pranašumą turėjo „Laipsniai“ 34:32.

Antroje rungtynių dalyje „Laipsniai“ jau pajuto nuovargį, tuo tarpu BC „Game On“ turėjo pakankamai rezervų ant suolelio, tad komanda išlaikė gerą tempą, nebijojo rinktis pražangų ir ėmė tolti. Skirtumas pasiekė 10 taškų, bet „Laipsniai“ nenuleido rankų, kovojo, tačiau ketvirtame kėlinuke visos komandos viltys žlugo kuomet penktą pražangą gavo L.Palivanas, likę keturiese „Laipsnių“ žaidėjai varžovams priešintis nesugebėjo ir turėjo pripažinti BC „Game On“ pranašumą rezultatu 61:79.

BC „Game On“ lemiamu ketvirčio metu palaužė „Artilerijos batalioną“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Laipsniai“ pergalingai startavo C lygos Mažosios taurės pusfinalyje (2019 kovo 26 d., antradienis, 21:32 val.)„VDU – ŽŪA“ turėjo pripažinti BC „Game On“ pranašumą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 19:57 val.)„Laipsniai“ sutriuškino „KTK“ ketvirtfinalio starte (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:01 val.)Lengvoje kovoje „Laipniai“ susidorojo su „Street Food“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:06 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ po inirtingos kovos palaužė „Kriugės karius“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ neturėjo vargo su „Naująją banga“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:58 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)