Laipsniai vs Kauno TPMC ‒ 2 (82:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 kovo 26 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ pergalingai startavo C lygos Mažosios taurės pusfinalyje

2019 kovo 26 d., Antradienis, 21:32 val., peržiūros: 614

Kovo 26 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos Mažosios taurės pirmosios 1/2 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Laipsniai“ ir svečiai – „Kauno TPMC ‒ 2“.

Rungtynės prasidėjo ganėtinai nerezultatyviai ir tik antroje pirmo kėlinio pusėje abiejų ekipų puolimas kiek įsisiūbavo. Paskutinę kėlinuko minutę du tolimus metimus pataikę „Laipsniai“ laimėjo pirmą kėlinį 19:15. Pirmasis kėlinukas pasižymėjo dviem nesėkmingais L. Armono bandymais sudrebinti svečių krepšį dėjimu.

Antrojo kėlinuko pradžioje sėkmingai sužaidę puolime šeimininkai dar labiau nutolo – 28:20. Tačiau kėlinuko antroje pusėje keliais rezultatyviais prasiveržimais „Kauno TPMC ‒ 2“ kiek aptirpdė turimą deficitą iki 37:31.

Trečiame kėlinuke svečius į priekį patraukė R.Petrauskas, po kurio metimų „Kauno TPMC ‒ 2“ priartėjo iki 48:44. Visgi, tada darbo ėmėsi „Laipsnių“ aukštaūgių duetas V.Kereišius ir M.Patašius, kurie puikiu žaidimu po krepšiais leido šeimininkams pasibaigus trečiajam ketvirčiui jau pirmauti didesne nei dviženkle persvara – 65:49.

Lemiamame ketvirtyje ir toliau po krepšiais dominavo šeimininkai, L.Armonas pagaliau įdėjo į krepšį ir „Laipsniai“ užtikrintai pabaigė rungtynes, kurias dar papuošė ir M. Patašiaus dėjimas rungtynių pačioje pabaigoje. Galutinis susitikimo rezultatas 82:56 (19:15, 18:16, 28:18, 17:7).

Laipsniai galingai pradėjo C lygos antrąjį etapą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 23:38 val.)Po atkaklios kovos „Baltic Transline“ iškovojo C lygos, Mažosios taurės, trečiąją vietą (2019 balandžio 13 d., šeštadienis, 18:51 val.)„Laipsniai“ gynybinio pobūdžio rungtynėse įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:33 val.)C lygos Mažosios taurės čempionais tapo „Elektromontuotojas“ ekipa (2019 balandžio 13 d., šeštadienis, 19:03 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ po inirtingos kovos palaužė „Kriugės karius“ (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)„Laipsniai“ sutriuškino „KTK“ ketvirtfinalio starte (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Laipsniai“ kovingose rungtynėse įveikė „VDU ‒ ŽŪA“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:30 val.)BC „Game On“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:30 val.)„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:01 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ neturėjo vargo su „Naująją banga“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:58 val.)