Laipsniai vs Street Food (98:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Lengvoje kovoje „Laipniai“ susidorojo su „Street Food“

2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 14:06 val., peržiūros: 730

Vasario 10 dieną, 13:00 val., Kauno energijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos „Laipsniai“ (šeimininkai) ir “Street Food” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 98:55 (25:8, 25:12, 17:16, 31:19).

Rungtynių pradžia gerokai sėkmingesnė buvo „Laipsniai“ komandai. Visą kėlinį šie energingai spaudė varžovus tiek gynyboje tiek puolime. Per pusę kėlinio šeimininkų surengtas spurtas (16:2) leido užsitvirtinti rungtynėse. Po pirmojo kėlinio „Laipsniai“ priekyje rezultatu 25:8. Antrajame kėlinyje situacija mažai keitėsi. Šeimininkai tolygiai didino pranašumą, o varžovai toliau svaidė metimus pro šoną ir darė daug klaidų. Baigiantis pirmai rungtynių pusei „Laipsniai“ priekyje rezultatu 50:20.

Trečiajame kėlinyje svečiams pavyko pristabdyti varžovus tačiau skirtumo sumažinti nepavyko. Po trijų kėlinių rezultatas 67:36 šeimininkų naudai. Ketvirtajame kėlinyje „Laipsniai“ turėjo dar vieną tikslą be pergalės – 100 taškų riba. Tačiau šiek tiek pritrūko ir rezultatu 98:55 laimėjo „Laipsniai“.

„Laipsniai“ komandos treneris A.Jankevičius: „Labai svarbi mums pergalė. Tikėjomės sunkesnės kovos, bet svarbiausia laimėjom.“

„Krugės kariai“ susitvarkė su „Street Food“ (65:44) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:50 val.)„VDU-ŽŪA“ lengvai susitvarkė su „Street Food“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:20 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)Lemiamoje dvikovoje ‒ sunki „Laipsnių“ pergalė prieš BC „Game On“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:52 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ neturėjo vargo su „Naująją banga“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 19:58 val.)SK „Mattas“ nepasigailėjo Street Food (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 01:08 val.)„Kauno Rami“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Street Food“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:54 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Kauno TPMC – 2“ įrodė pranašumą prieš „Street food“ ekipą (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 19:06 val.)„Laipsniai“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 19:00 val.)„Laipsniai“ sutriuškino „KTK“ ketvirtfinalio starte (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 18:50 val.)