Grande vs Elektromontuotojas (94:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“

2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 21:31 val., peržiūros: 660

Sekmadienį, sausio 27 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Grande“ bei svečių „Elektromontuotojas“. Aikštelės šeimininkai jau nuo pat pirmų rungtynių minučių susikrovė dviženklį pranašumą, nesidairė atgal ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie trijų minučių atkarpą laimėjo 15:3. Vėliau situaciją „Elektromontuotojui“ negerėjo. Skirtumas ir toliau augo ir jau po pirmojo ketvirčio „Grande“ turėjo užtikrintą pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 33:15. Antrojo ketvirčio metu svečiai susitvarkė gynyboje ir sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes, buvo praleidę vos dešimt taškų. Visgi, puolime jie per daug nežibėjo ir nesumažino atsilikimo. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė ir skirtumas tarp komandų nekito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 52:33.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Grande“ ekipa dar labiau nutolo nuo savo varžovų, o vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likusio kėlinio metu skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 70:45. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Grande“ iškovojo dar vieną užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 94:61.

„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.) KK „Žaibas“ nepasipriešino „Elektromontuotojas“ komandai (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Kauno Švara“ neatsilaikė prieš „Elektromontuotojas“ komandą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 23:01 val.)„Grande“ sutrypė „Vilkus“ (79:38) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Grande“ suklupo prieš „Arkus“ (72:76) (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:25 val.)Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Grande“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 18:10 val.)