Elektromontuotojas vs Baltic Transline (66:106)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 11 d., Penktadienis, 19:10 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“

2019 sausio 11 d., Penktadienis, 21:25 val., peržiūros: 738

Sausio 11 dieną, 19:10 val., Varpo gimnazijos sporto salėje susitiko “C” lygos komandos “Elektromontuotojas” (šeimininkai) ir “Baltic Transline” (svečiai). Pirmajame kėlinyje gerokai išsiveržę svečiai nesuteikė galimybių „Elektromontuotojas“ komandai ir šventė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:106 (11:36, 17:18, 20:17, 18:35).

Pirmoje rungtynių pusėje gerokai solidžiau atrodė “Baltic Transline” komanda. Pirmajame kėlinyje svečiai sužaidė kosminį krepšinį, per kurį pelnė 36 taškus, o praleido vos 11. Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko šiek tiek pagerinti gynybą, tačiau skirtumo sumažinti nepavyko. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 28:54.

Antroje rungtynių pusėje situacija išliko panaši. Labiau energingesni „Baltic Transline“ dėstė žaidimo sąlygas varžovams ir pamažėle didino pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje svečiai vėl gerokai padidino pranašumą (18:36) ir šventė pergalę rezultatu 66:106.

“Baltic Transline“ komandos treneris M.Leščinskas: „Manau varžovai žaidė viena koja, dėl to ir laimėjom tokia persvara“

Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:31 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.) KK „Žaibas“ nepasipriešino „Elektromontuotojas“ komandai (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)Rungtynių pradžioje pranašumą susikrovę SK „Mattas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (78:45) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Kauno Švara“ neatsilaikė prieš „Elektromontuotojas“ komandą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 23:01 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Nauja banga“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:42 val.)C lygos Mažosios taurės čempionais tapo „Elektromontuotojas“ ekipa (2019 balandžio 13 d., šeštadienis, 19:03 val.)„Baltic Transline“ turėjo vargo su „Street food“ ekipa (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 21:27 val.)