Nauja banga vs Grande (73:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Grande“ susitvarkė su „Nauja banga“

2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 18:10 val., peržiūros: 635

Vasario 10 d., sekmadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių (2 etapas), D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Nauja banga“ ir svečiai – „Grande“.

Rungtynių pradžioje svečiai žaidimą rėmė taškais iš baudos aikštelės, kurie leido didžiąją kėlinuko dalį pirmauti, o kėlinio pabaigoje įgyti ir dviženklį pranašumą, kurio iki ketvirčio pabaigos nepavyko išlaikyti – 18:27. Antrame kėlinuke ir toliau vyko atkakli kova, o įpusėjus kėlinukui po eilinių R.Issak taškų skirtumas vėl buvo dviženklis (25:35). Antroje kėlinuko pusėje abi komandos vis keitėsi rezultatyviais išpuoliais, bet svečiai išsaugojo dviženklį pranašumą – 33:45.

Trečiajame kėlinyje „Grande“ ekipą į priekį patraukė R.Issak bei T. Vaitkūno duetas ir svečiai vienu metu pirmavo jau 18 taškų skirtumu (46:64). Ketvirčio pabaigoje svečiai kiek atsipalaidavo ir tai leido varžovams šiek tiek sumažinti deficitą – 49:64. Lemiamo ketvirčio pradžioje svečių žaidime ir toliau jautėsi per didelis atsipalaidavimas ir užtai jie greit sumokė. „Naujos bangos“ krepšininkai sumažino deficitą iki vienženklės atžymos ir atkūrė intrigą. Svečiai supratę, kad dar per anksti patikėti pergale vėl pradėjo žaisti per baudos aikštelę ir tai davė vaisių. Šeimininkams rungtynių pabaigoje pristigo jėgų rimčiau pakovoti dėl pergalės ir jiems teko pripažinti varžovų pergalę rezultatu – 73:82 (18:27, 15:18, 16:19, 24:18).

„Ryterna Group“ susitvarkė su „Nauja banga“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:53 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina“ (80:53) (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Grande“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „0Septyni“ (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Kauno Rami“ sutrypė „Naują bangą“ (110:77) (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Grande“ užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Grande“ sutrypė „Vilkus“ (79:38) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Grande“ patiesė „Feniksą“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)BC „Straight“ įrodė savo pranašumą prieš „Naują bangą“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 17:00 val.)