KM „Žalgiris“ vs Elektromontuotojas (97:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“

2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 21:24 val., peržiūros: 747

Trečiadienį, sausio 30 – ąją dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės, D pogrupio komandų – vietos KM „Žalgiris“ bei svečių „Elektromontuotojas“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmajame ketvirtyje pradėjo ryškėti KM „Žalgiris“ komandos pranašumas.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „KM „Žalgiris“, kurie per keletą minučių susikrovė 5 taškų pranašumą (7:3). Vis dėlto, „Elektromontuotojas“ greitai susitvarkė su gynyba ir pasivijo varžovus, bet tai truko tik kelias sekundes. Likus žaisti apie dvi minutes tarp komandų rezultatas skyrė jau dvyženklis pranašumas. Po pirmo kerverčio rezultatas – 24:12.

Antrame ketvirtyje KM „Žalgiris“ toliau pratęsė sėkmingą atkarpą ir pranašumas išaugo iki 16 taškų. Svečiams pavyko sušvelninti skirtumą, tačiau pradėjo klysti puolime, kur leido KM „Žalgiris“ ekipai vėl padidinti pranašumą. Šeimininkai pratęsė sėkmingą puolimą ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 21 taškų pranašumą - 47:26.

Po ilgosios pertraukos KM „Žalgiris“ toliau žaidė įjungę aukštesnę pavarą ir su kiekviena ataka didino pranašumą ( 64:50). Aikštelės šeimininkai pradėjo dar labiau spaustį priešininkus, kur tai leido KM „Žalgiris“ ekipai padidinti atotrūkį iki 25 taško. „Elektromontuotojas“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo turėtą pranašumą –71:46.

Ketvirtame ketvirtyj vaizdas aikštelėje nepasikeitė. KM „Žalgiris“ toliau didino pranašumą, o „Elektromontuotojas“ ekipa buvo bejėgiai prieš varžovų puolimą ir gynybą. KM „Žalgiris“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 97:65.

KM „Žalgiris“ komandos žaidėjas V.Čepas: Šiandiena mums pergale atnešė jaunatviškas užsivedimas, taiklumas ir atkovoti kamuoliai.

KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.) KK „Žaibas“ nepasipriešino „Elektromontuotojas“ komandai (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Grande“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Kauno Švara“ neatsilaikė prieš „Elektromontuotojas“ komandą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 23:01 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Resmila.lt“ nusileido solidžiai žaidusiam „Elektromontuotojas“ (60:86) (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:02 val.)KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)Nesunkioje kovoje „Baltic transline“ svečiuose nugalėjo „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 11 d., penktadienis, 21:25 val.)KM „Žalgiris“ nesuiteikė vilčių komandai „Nebajeris“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)