KK „Žaibas“ vs Lietuvos geležinkeliai (59:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Lietuvos Geležinkeliai“ po nervingos kovos nugalėjo KK „Žaibas“

2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 21:27 val., peržiūros: 807

Vasario 3d., Kauno technikos kolegijos salėje vyko C lygos rungtynės tarp „Lietuvos geležinkelių“ bei KK „Žaibas“ komandų.

Nors „geležinkeliečiams“ rungtynių pradžioje pavyko lengvai pasprukti nuo varžovų (13:3), tačiau pataikiusi kelis metimus, „Žaibo“ komanda pabudo ir beveik visas rungtynes lipo varžovams „ant kulnų“. Pirmajame kėlinyje sužaidęs vos 7 minutes KK „Žaibo“ žaidėjas gauna dvi technines pražangas ir taip leidžia pasprukti varžovams (11:21). Trečiajame kėlinyje dėl komandiško KK „Žaibo“ žaidimo bei 4 taiklių tritaškių rezultatas iš triuškinančio (26:45) tapo menkavertis (45:51) ir privertė varžovų komandą prašyti minutės pertraukėlės. Panašus rezultatas išliko visą ketvirtąjį kėlinį. Visgi rungtynių pabaigoje šaltakraujiškai žaidęs M.Visockis pelno 10 taškų ir nukala „Lietuvos geležinkeliams“ dar vieną svarbią pergalę.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

„Lietuvos geležinkeliai“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Nebajeris“ kovingose rungtynėse nugalėjo KK „Žaibas“ komandą (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ be didesnio vargo įveikė „Vilkų“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ seriją pradėjo sudėtinga pergale (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti KM „Žalgirio“ vaikinų pranašumą (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Feniksą“ ir tęsia sėkmingą seriją (2019 vasario 08 d., penktadienis, 20:51 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:57 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Nebajerio“ ekipą (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 22:04 val.)