Lietuvos geležinkeliai vs Nebajeris (60:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 11 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Tik po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Nebajerio“ ekipą

2019 kovo 11 d., Pirmadienis, 22:04 val., peržiūros: 676

Pirmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių lemiamos aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Lietuvos geležinkeliai“ ir svečių teisėmis atvykę „Nebajeris“.

Rungtynės prasidėjo T.Šimkaus tritaškiais metimais ir „Lietuvos geležinkeliai“ greitai atitrūko nuo varžovų. „Nebajeris“ pradėjo klysti puolime, kur buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Ketvirčio pabaigoje ekipos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis, o šeimininkai išsaugojo 5 taškų pranašumą ( 18:13). Antrame kėlinyje svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir po M.Krūvelio tritaškio metimo „Nebajeris“ persvėrė pranašumą į savas rankas.. „Lietuvos geležinkeliai“ niekaip nepavyko išlipti iš duobės, o svečiai su kiekviena minute didino pranašumą – 28:37.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įjungė aukštesnę pavarą bei susigrąžino lyderio vaidmenį, o „Nebajeris“ nesukrapštė nė taško trečiajame kėlinyje ( 44:37). Lemiamame kėlinyje „Nebajeris“ kilo į šturmą, kur užvirė tikra kova tarp ekipų. „Lietuvos geležinkeliai“ atsilaikė prieš varžovus ir iškovojo sunkią pergalę bei žengia toliau į ketvirtfinalį, rezultatu – 60:56 (18:13, 10:24, 16:0, 16:19)

Tik po atkaklios kovos „Nauja banga“ įveikė „Nebajerį“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 17:01 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ be didesnio vargo įveikė „Vilkų“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Feniksą“ ir tęsia sėkmingą seriją (2019 vasario 08 d., penktadienis, 20:51 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti KM „Žalgirio“ vaikinų pranašumą (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:53 val.)BC „Straight“ gana užtikrintai įveikė „Nebajeris“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:49 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ po nervingos kovos nugalėjo KK „Žaibas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:57 val.)Visas rungtynes pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ subyrėjo paskutinėmis minutėmis (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:22 val.)