KK „Žaibas“ vs Nebajeris (59:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 19 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Nebajeris“ kovingose rungtynėse nugalėjo KK „Žaibas“ komandą

2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 00:00 val., peržiūros: 577

Antradienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko C lygos 2 etapo H pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę KK „Žaibas“ su svečiais – „Nebajeris“. Beveik visas rungtynes priekyje buvę „Nebajeris“ iškovojo gan nelengvą pergalę.

Pirmajame ketvirtyje vyko apylygė kova. Komandoms nepavyko susikurti didesnio pranašumo. Kėlinio viduryje po taiklaus D. Kubiliaus („Nebajeris“) dvitaškio metimo svečiai išsiveržė į priekį 8:13. Kiek geriau kėlinuką užbaigę KK „Žaibas“ sumažino atsilikimą. Po pirmųjų 10 minučių – 14:15.

Antrasis ketvirtis vyko panašia nata kaip ir rungtynių pradžia. Komandos apsikeisdavo taikliais metimais. Likus kiek mažiau nei 3 minutėms po V. Tirvos dvitaškio svečiai įgijo iki tol didžiausią 9 taškų persvarą. Tačiau KK „Žaibas“ neleido varžovams nutolti. M. Lapinsko bei M. Ugiansko pastangomis besibaigiant kėliniui šeimininkai sumažino atsilikimą iki 4 taškų. Prieš pertrauką – 28:32.

Trečiajame kėlinyje į priekį šovė „Nebajeris“. Greitos atakos leido išmušti varžovus iš žaidybinio ritmo. Atkarpa 8:0 leido pasiekti dviženklį pranašumą – 28:40. Svečiai sugebėjo išlaikyti atstumą viso ketvirčio metu. Besibaigiant kėliniui M. Parvalkevičiaus taiklus tolimas šūvis kiek sušvelnino atsilikimą. Prieš paskutiniąsias 10 minučių – 41:50.

Ketvirtojo kėlinuko pradžia leido „Nebajeris“ komandai susikrauti visai solidžią 15 taškų persvarą. Tačiau KK „Žaibas“ komanda nežadėjo taip lengvai atiduoti pergalės. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 su puse minutės po taiklaus šeimininkų žaidėjo J. Fiodorovičiaus dvitaškio komandas teskyrė 5 taškai. Tačiau to nepakako. Solidžiau pabaigą sužaidę svečiai rungtynes laimėjo rezultatu – 59:72.

„Nebajeris“ komandos žaidėjo Artūro Zadorožnyj komentaras po pergalingų rungtynių:
„Nemačiau pusės varžybų. Norėjom labai laimėt po praeitų, apmaudžiai pralaimėtų varžybų. Tai šiandien stengėmės, energijos užtaisas. Vieną kėlinį pats grybavau, nesąmones dariau, o mačiau tik vieną kėlinį, tai tą gerai sužaidėm.“

„Lietuvos Geležinkeliai“ po nervingos kovos nugalėjo KK „Žaibas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 21:27 val.)Penkiese susirinkę BC „Prisikėlę“ nesunkiai įveikė KK „Žaibas“ komandą (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė KK „Žaibas“ krepšininkus (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ ir KK „Žaibas“ akistatoje pastarųjų pergalė (2019 sausio 08 d., antradienis, 19:01 val.)Po sunkios kovos „Kauno Švara“ pasiekė pirmąją pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:50 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:36 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Nebajeris“ užtikrintai atsirevanšavo „Lietuvos geležinkeliams“ ir išlygino serijos rezultatą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 19:47 val.)Antroje rungtynių pusėje „Nebajeris“ įrodė pranašumą prieš „Laipsniai“ (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:13 val.)SK „Mattas“ įsirašė penktą pergalę paeiliui beveik šimto taškų persvara įveikęs KK „Žaibą“ (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 21:49 val.)