Lietuvos geležinkeliai vs Nebajeris (55:50)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lietuvos geležinkeliai“ seriją pradėjo sudėtinga pergale

2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 22:41 val., peržiūros: 629

Trečiadienį, vasario 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Lietuvos geležinkeliai“ bei svečių „Nebajeris“. Po trijų ketvirčių aikštelės šeimininkai turėjo solidų dviženklį pranašumą, tačiau lemiamu metu jų kėdė pradėjo braškėti. Visgi, lemiamu metu „Lietuvos geležinkeliai“ išlaikė pranašumą ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri skaičiavo kelių atakų pranašumą. Visgi, tuomet kiek geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir pavijo savo varžovus. Per likusią kėlinio dalį komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:15. Antrojo kėlinio pradžioje komandos ypatingai strigo puolime, o ypač „Nebajerio“ ekipa. Jie per pusę ketvirčio sukrapštė vos tris taškus taškus, tačiau turėjo tik trijų taškų atsilikimą. Per likusį kėlinio laiką vaizdas aikštelėje buvo bjaurus. Svečiai nesugebėjo pelnyti nė taško, tuo tarpu „Lietuvos geležinkeliai“ per šią atkarpą sukrapštė tik tris taškus ir nepasinaudojo galimybe pabėgti į priekį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 24:18.

Trečiojo ketvirčio pradžioje kiek geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kuriems pavyko įgyti devynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Aikštelės šeimininkai dar ketvirčio pabaigoje sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 42:32. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Nebajeris“ bandė artėti prie savo varžovų, tačiau į kiekvieną jų sėkmingą išpuolį, tuo pačiu atsakydavo ir „Lietuvos geležinkeliai“. Likus žaisti keturias minutes, skirtumas tarp komandų buvo dešimt taškų. Likus žaisti kiek daugiau nei minutei, svečiai sumažino savo atsilikimą iki šešių taškų. Visgi, lemiamu metu aikštelės šeimininkai sugebėjo išlaikyti pranašumą savo rankose ir seriją pradėjo sudėtinga pergale. Galutinis rungtynių rezultatas 55:50.

„Lietuvos geležinkeliai“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ po nervingos kovos nugalėjo KK „Žaibas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 21:27 val.)Visas rungtynes pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ subyrėjo paskutinėmis minutėmis (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:22 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ be didesnio vargo įveikė „Vilkų“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Feniksą“ ir tęsia sėkmingą seriją (2019 vasario 08 d., penktadienis, 20:51 val.)„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 00:07 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Nebajerio“ ekipą (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 22:04 val.) BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 sausio 08 d., antradienis, 21:45 val.)