Feniksas vs Lietuvos geležinkeliai (64:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 08 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Feniksą“ ir tęsia sėkmingą seriją

2019 vasario 08 d., Penktadienis, 20:51 val., peržiūros: 610

Vasario 8 d., penktadienį, Žiburio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, H pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Feniksas“ (6/8) ir svečiai – „Lietuvos geležinkeliai“ (6/8).

Rungtynių pradžioje „Lietuvos geležinkeliai“ iškart perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir įpusėjus kėliniui pirmavo 6:11. Ir toliau sėkmingiau žaidę svečiai po T. Žvirblio tolimo metimo paskutinę kėlinio sekundę įgijo dviženklę persvarą 15:25.

Antrajame kėlinuke po dviejų tikslių tolimų metimų „Lietuvos geležinkeliai“ įgijo didžiausią iki tol turėtą persvarą – 17:35. Visgi, kelios greitos atakos kėlinio pabaigoje leido „Feniksui“ kiek priartėti – 25:38.

Trečiajame kėlinuke puikiai sužaidė svečių krepšininkas G.Naujalis, kurio tikslūs metimai leido geležinkeliečiams dar toliau nutolti ir po trijų kėlinių pirmauti 36:56.

Ketvirtame kėlinyje susiėmę šeimininkai sugebėjo sumažinti svečių pranašumą iki 55:59, bet tada iškart tritaškį smeigė G.Naujalis. Visgi, du Ž. Kiverio tritaškiai sumažino „Fenikso“ deficitą iki trijų taškų. Paskutinę ataką turėjęs „Feniksas“ leido Ž. Kiveriui išmesti tritaškį, kuris galėjo išlyginti rungtynių rezultatas, tačiau metimas tikslo nepasiekė ir tai atnešė pergalę „Lietuvos geležinkeliams“. Galutinis susitikimo rezultatas 64:68 (15:25, 10:13, 11:18, 28:12).

T.Žvirblis („Lietuvos geležinkeliai“):

„laimėjom, nes pirmus tris kėlinius labai gerai pataikėm, o galą, taip sakant, susidirbom, nes išsigandom jų spaudimo tiesiog.“

„Lietuvos geležinkeliai“ be didesnio vargo įveikė „Vilkų“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:27 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Nebajerio“ ekipą (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ kiek netikėtai įveikė BC „Straight“ (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ turėjo pripažinti KM „Žalgirio“ vaikinų pranašumą (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ po nervingos kovos nugalėjo KK „Žaibas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ seriją pradėjo sudėtinga pergale (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Kauno technikos kolegija“ trečiose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Feniksą“ ir žengė į ketvirtfinalį (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 19:50 val.)„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 00:07 val.)