KMAIK vs Birštono SC – „Olimpas“ (52:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 05 d., Antradienis, 18:00 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Birštono SC – „Olimpas“ pasiekė nesunkią pergalę

2017 gruodžio 05 d., Antradienis, 20:11 val., peržiūros: 746

Gruodžio 5 dieną, 18:00 val., Vaišvydavos mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „KMAIK“ (šeimininkai) ir Birštono SC – „Olimpas“ (svečiai). Nors pirmojo kėlinuko metu aikštelėje vyko labai lygi ir atkakli kova, tačiau jau antrojo ketvirčio metu svečiai pabėgo tolyn, o vėliau, skirtumui išaugus, intriga visiškai išnyko ir Birštono SC – „Olimpas“ galėjo mėgautis žaidimu – jų persvara nekėlė abejonių. Rungtynės baigėsi rezultatu 52:81 (18:18, 15:27, 10:21, 9:15).

Rungtynių pradžioje abi komandos atrodė gana panašaus pajėgumo, nors žaidimas ir nebuvo itin rezultatyvus, tačiau atkaklumo ir kovingumo nei vienai ekipai netrūko. Vis tik lygus žaidimas baigėsi dar antrojo kėlinuko metu, kuomet nuostabiai pataikiusio A. Marchockio vedami svečiai nutolo, o skirtumas tapo dviženklis. „KMAIK“ ekipa labai prastai atrodė gynyboje, o puolime taip pat neblizgėjo, nes rėmėsi vien tik indvidualiais žaidėjų veiksmais. Galingai sužaistas antrasis kėlinukas leido Birštono SC – „Olimpas“ ekipai pirmauti rezultatu 33:45.

Po ilgosios pertraukos skirtumas tik dar labiau augo, šeimininkai labai dažnai klydo, o Birštono SC – „Olimpas“ naudojosi varžovų klaidomis, bei surengė ne vieną greitą ataką. Nugalėtojas buvo aiškus dar nepasibaigus susitikimui, tad abi komandos savotiškai nebeturėjo matyvacijos, ko pasekoje padaugėjo klaidų, chaotiško žaidimo ir kartais visiškai nelogiškų veiksmų. Vis tik net ir ženklus atsipalaidavimas nesutrugdė Birštono SC – „Olimpas“ ekipai pasiekti pergalės triuškinančiu rezultatu 52:81.

Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:23 val.)„Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo dar vieną pergalę ir lieka be pralaimėjimų (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 00:36 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nepaliko vilčių BK „Centre“ krepšininkams (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 15:00 val.)Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:42 val.)M. Knyšių tandemas atvedė Birštono SC – „Olimpą“ į pergalę sezono starte (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:10 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)Birštono SC – „Olimpas“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė BC „Straight“ (93:59) (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:41 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)Grupės lyderių susitikime Birštono SC – „Olimpas“ po įtemptos kovos palaužė „Dumblą“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:36 val.)