Kauno technikos kolegija vs Return (46:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Return“ neturėjo problemų su „Kauno technikos kolegija“

2017 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 23:37 val., peržiūros: 1446

Trečiadienį, lapkričio 29 dieną, KTK sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, J pogrupio komandų – vietos „Kauno technikos kolegijos“ bei svečių „Return“. Jau nuo pat pirmųjų minučių svečių ekipa šoko į priekį ir po pirmojo kėlinuko turėjo triuškinantį pranašumą. Visą likusį rungtynių laiką „Return“ sėkmingai žygiavo pergalės link ir ją pasiekė.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo visišku „Return“ ekipos dominavimu. Jie rungtynes pradėjo 15:1 spurtu ir susikrovė rimtą pamatą pergalei šiose rungtynėse. Vėliau krepšys kažkiek atsirišo ir „KTK“ ekipai, bet svečiai ir toliau mažais žingsneliais didino savo pranašumą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 9:27. Antrojo kėlinio metu „Return“ ekipos puolimas smarkiai suprastėjo ir jiems teko daug vargti puolime. Tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir savo varžovų nepaleido dar toliau. Visgi, jiems nepavyko stipriau apkarpyti savo deficito, tad skirtumas išliko gana panašus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 23:39.

Trečiajame kėlinyje „Return“ ekipa parodė atsigavimo ženklus ir kėlinį pradėjo pelnydama 12-ą taškų be varžovų atsako. Taip jie dar labiau nutolo nuo savo varžovų. Vienintelis J.Vasaitis sugebėjo pralaužti svečių ekipos gynybą ir per šį kėlinį pelnė visus aštuonis komandos taškus. Tačiau matėsi akivaizdus indėlio trūkumas iš kitų žaidėjų, tad svečiai įgijo jau triuškinantį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 31:60. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas ir abi komandos labai jau nesistengė, tad viso kėlinio metu komandos žaidė taškas į tašką. Galiausiai „Return“ ekipa iškovojo pergalę, rezultatu 46:73.

Lukas Grincevičius („Return“):
„Lengvos pergalės nesitikėjom. Pirmam ture mus nelabai sekėsi, bet dabar antram turui esame visai kitaip nusiteikę. Žaisim su savo lygio komandomis ir sieksime tik geriausių tikslų“.

„Vilkai“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:27 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.)„Grande“ vos per du kėlinukus sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.),,BC ,,Straight““ lengvai įveikė ,,Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:17 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 kovo 02 d., penktadienis, 21:40 val.)„Return“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:25 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Return“ pranoko namuose žaidusius „Bella Italia ‒ Feniksas“ krepšininkus (2018 sausio 05 d., penktadienis, 22:25 val.)Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę „Vilkai“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:34 val.)