Vilkai vs Return (55:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“

2018 sausio 09 d., Antradienis, 22:17 val., peržiūros: 805

Sausio 9 dieną J. ir P. Vileišių mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Vilkai“ priemė svečius „Return“. „Vilkai“ buvo pralaimėję visus devynis susitikimus. „Return“ sąskaitoje buvo trys pergalės ir aštuoni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje du tritaškius pataikė „Return“, o prasidėjus antrai minutei pirmus taškus pelnė „Vilkai“ (2:6).Vėliau „Return“ toliau taikliai mėtė tritaškius ir didino pranašumą. Baigiantis devintai minutei komandas skyrė 22 taškai (5:27). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (7:29).

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Return“ (7:34). Įpusėjus antrai minutei tritaškį pataikė „Vilkai“ (10:34). „Vilkai“ taškus rinko taikliais tritaškiais ir taip neleido varžovams didinti persvaros. Likus trims minutėms komandas skyrė 24 taškai (19:43). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Return“, praleidę taškus tik baigiantis pirmai rungtynių pusės laikui (21:49).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais. Vėliau komandos žaidė lygiai ir tik ketvirtą minutę persvara pasiekė 30 taškų ribą (28:58). Tada lyg atsibudo „Vilkai“ ir likusią kėlinio dalį gynėsi be klaidų. Pelnė 14 taškų be atsako ir sužaidus tris kėlinius atsilikinėjo nuo svečių 16 taškų (42:58).

Ketvirtą kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo „Vilkai“, po kurio skirtumas sumažėjo iki 13 taškų (45:58). Netrukus į tai svečiai atsakė taikliu metimu, o vėliau komandos žaidė lygiai. Prasidėjus septintai minutei spurtą pradėjo svečiai, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (51:73). Rungtynės baigėsi rezultatu 55:80. „Return“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Vilkai“ pralaimėjo dešimtą kartą.

„Return“ treneris P.Venclovas paklaustas, kodėl antroje rungtynių pusėje sustojo komandos žaidimas, atsakė: „Pradėjome rungtynes lengvai, žaidėme gerai. Gynyba irgi buvo puiki. Matyt, vėliau galvojome, kad rungtynės lengvai pasibaigs todėl naudojome didelę rotaciją. Visi norėjo taškų ir natūraliai gavosi, kad atsipalaidavome. Vėliau supratome, kad reikia gintis, nes galime ir prisižaisti.“

„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.)„Hermis“ sausai laimėjo seriją prieš „Vilkus“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Spartos“ vyrai išvarė „Vilkus“ iš miško (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:06 val.)„Bella Italia“ įtikinamai nugalėjo „Vilkai“. (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 15:38 val.)„Return“ atsirevanšavo „exPersvarai“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 18:29 val.)„Vilkai“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:27 val.)