MRU VSF vs BC „Straight“ (69:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“

2018 sausio 09 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 752

Antradienį, sausio 9 dieną, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės G pogrupio komandų – vietos „MRU VSF“ (8/3) bei svečių BC „Straight“ (9/2).

Rungtynių pradžioje septyni D.Truncės taškai ir L. Grėbliūno tritaškis leido iškart BC „Straight“ spurtuoti 0:10. Bet į šį spurtą „MRU VSF“ atsakė spurtu 14:1 ir po dviejų O. Margelio tritaškių jau buvo priekyje 14:11. Į tai svečiai iškart atsakė L. Grėbliūno tritaškiu, bet tašką ketvirtyje padėjo A.Kniukšta, paskutinę kėlinuko sekundę pataikęs dvitaškį, po kurio šeimininkai pirmavo 16:14.

Antrajame kėlinuke abi ekipos daugiau dėmesio skyrė gynybai, tačiau aikštelėje vyko labai atkakli, taškas į taškas kova ir neveltui pasibaigus pirmajai rungtynių pusei susitikime buvo lygybė 29:29.

Trečiajame kėlinuke „MRU VSF“ ekipą į priekį patraukė Ž.Jašinas ir po jo metimų šeimininkai įsiveržė į priekį 40:33. Panašus skirtumas laikėsi iki pat trečiojo ketvirčio pabaigos, po kurios šeimininkų persvara buvo aštuoni taškai 49:41.

Lemiamame ketvirtyje A. Jako ir G. Pečkaičio metimai leido BC „Straight“ ekipai priartėti iki minimumo 53:52. Visgi, rungtynių pabaigoje E.Vaina taikliais metimais nubraukė visas svečių viltis pagalvoti apie pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 69:63 (16:14, 13:15, 20:12, 20:22) ir abi ekipos susilygino turnyrinėje lentelėje, surinkę po devynias pergales.

R.Palčinskas („MRU VSF“):

„Fantastika. Nes žaidžiame realiai antra sudėtimi. Gal net trečia, nes jeigu aš einu žaisti į aikštelę, turiu įžaidinėti kamuolį, kažkas fantastiško. Geriausią grupės komandą įveikėme. Komandos pasiaukojimas, kovingumas, tas didelis noras – fantastika, tiesiog fantastika.“

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse užtikrinta Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:12 val.)Ketvirtame kėlinuke atsiplėšusi „MRU VSF“ ekipa triumfavo rungtynėse prieš BC „Straight“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:01 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:29 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „MRU VSF“ įveikė „Grande“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)Nerezultatyviame atkrintamųjų starte BC „Straight“ pergalė prieš „Ryterna Group“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:17 val.)„Elektromontuotojas“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš BC „Straight“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 17:17 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Straight“ (75:65) (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 23:47 val.)Dienos rungtynėse BC „Straight“ suklupo prieš „Kauno Rami & Gi-Gr“ (72:85) (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:34 val.)