MRU VSF vs Kauno Rami (73:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 16 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“

2018 sausio 16 d., Antradienis, 21:24 val., peržiūros: 848

Antradienį Vidaus reikalų ministerijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „MARU VSF“ (9/3) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno rami“ (6/6).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Kauno rami“ ( 2:8). Šeimininkams krepšys buvo tarsi užrištas, o svečiai toliau didino pranašumą ( 2:13). Po minutės pertraukėlės „MRU VSF“ surengė keletą greitų atakų, tačiau svečiai išsaugojo dviženklį pranašumą ( 10:20). Antrame kėlinyje abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, tačiau „MRU VSF“ pasinaudojo varžovų klaidomis, kur skirtumas ištirpo iki 7 taškų ( 23:30). Per likusį laiką šeimininkai išlaikė aukštą tempą ir šeimininkai kėlinuko gale įsiveržė į priekį – 38:36.

Po ilgosios pertraukos „Kauno rami“ toliau buksavo, o šeimininkai su kiekviena minute didino pranašumą ( 46:36). Likus žaisti tris minutes šeimininkai naudojosi svečiai klaidomis ir išlaikė atotrūkį savose rankose ( 55:42). Ketvirtame kėlinyje „Kauno rami“ niekaip nepavyko panaikinti deficito, o „MRU VSF“ mažais žingsniukais didino pranašumą ( 65:48). Per likusį laiką „MRU VSF“ išlaikė triuškinančią persvarą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 73:54 (10:20, 28:16, 17:6, 18:12)

Po laimėtų rungtynių „MRU VSF“ ekipos žaidėjas, R.Palčinskas, kalbėjo:

„Bandėme laimėti tritaškiais metimais, tačiau nekrito. Paskui pastebėjome, kad apžaidžiame juos ant pirmo žingsniuko, toliau žaidėme du prieš du ir gavosi lengva pergalė“

„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 21:11 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„MRU VSF“ užtikrintai nugalėjo „Kauno Rami“ (78:57) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 01:39 val.)„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:29 val.)Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)„MRU VSF“ išnaudojo ilgą suolelį ir pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:41 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)„MRU VSF“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į finalą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:36 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)