BC „Straight“ vs MRU VSF (63:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 20 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Ketvirtame kėlinuke atsiplėšusi „MRU VSF“ ekipa triumfavo rungtynėse prieš BC „Straight“

2018 vasario 20 d., Antradienis, 22:01 val., peržiūros: 624

Antradienį, vasario 20 dieną, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės G pogrupio komandų – šeimininkų teisėmis žaidusių BC „Straight“ (11/6) ir „MRU VSF“ (13/3).

Rungtynių pradžioje, daugiausia D. Večerskio ir A. Šakėno tikslių metimų dėka, „MRU VSF“ įsiveržė į priekį – 5:11. Visgi, keliais tolimais metimais atsakiusi BC „Straight“ sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą 16:16.

Antrajame kėlinuke BC „Straight“ spurtavo 7:2 ir pirmavo 23:18. Bet tada O.Margelis atsakė penkiais taškais paeiliui, taip išlygindamas rungtynių rezultatą. Antroje kėlinuko pusėje abi ekipos keitėsi tiksliais tritaškiais, o pasibaigus pirmajai susitikimo pusei „MRU VSF“ pirmavo 34:36.

Trečiajame kėlinuke ir toliau BC „Straight“ ekipai išsilaikyti leido taiklūs A. Jako tolimi metimai, o pasibaigus ketvirčiui tais pačiais dviem taškais priekyje buvo „MRU VSF“ – 51:53.

Lemiame ketvirtyje įvyko lūžis. Tikslūs A. Kniukštos ir O. Margelio metimai leido „MRU VSF“ ekipai pabėgti didesniu nei dešimties taškų pranašumu ir antrą kartą šiame sezone palaužti šios dienos priešininkus. Galutinis rungtynių rezultatas 63:78 (16:16, 18:20, 17:17, 12:25).

„Ši pergalė beveik užtikrina pirmąją vietą grupėje. Kaip vertinate savo ekipos pasirodymą reguliarajame sezone?“

R.Palčinskas („MRU VSF“): iš tikrųjų dar neužsitikrinom pirmosios vietos, jeigu dar pralaimėsim, galime kristi ir iki trečiosios vietos (red. pastaba – iki antrosios). Tai grupėje slidus toks reikalas. O pirma sezono pusė labai gera – vis dėlto daugiau negu mėnesis buvo problemos su žaidėjų susirinkimu, visiems atostogos buvo, kovodami šešiese sugebėjome laimėti prieš tokias komandas, tai labai džiugu dėl to.“

Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)Tik ketvirtame kėlinuke savo žaidimą atradę „MRU VSF“ įveikė „Resmila.lt“ krepšininkus (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:34 val.)Antrajame kėlinyje spurtavusi „MRU VSF“ iškovojo pergalę (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 02:35 val.)„Elektromontuotojas“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš BC „Straight“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 17:17 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Straight“ (75:65) (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 23:47 val.)„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)Per žingsnį nuo sensacijos ‒ „MRU VSF“ apmaudžiai paleido C lygos čempionų titulą rungtynėse prieš „Neveronys ‒ LKK“ ekipą (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 20:28 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse užtikrinta Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:12 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „MRU VSF“ įveikė „Grande“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:18 val.)