BC „Straight“ vs Birštono SC – „Olimpas“ (59:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse užtikrinta Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Straight“

2018 kovo 28 d., Trečiadienis, 23:12 val., peržiūros: 757

Trečiadienio vakarą Kauno TPMC didžiojoje salėje vyko C lygos Didžiosios taurės pirmosios ketvirtfinalio rungtynėse, kuriose susitiko namuose žaidę „BC „Straight“ su Birštono SC – „Olimpas“​ (svečiai). Beveik visas rungtynes iniciatyvą savo rankose išlaikę svečiai sugebėjo ketvirtfinalį pradėti pergale.

​Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų žaidėjo M. Vitkausko taikliu tolimu šūviu, tačiau tai neišgasdino Birštono SC – „Olimpas“​ krepšininkų, kurie atsakė spurtu 12:0. Rungtynių kontrolę į savo rankas paėmę svečiai nemažino apsukų. Baigiantis ketvirčiui jie įsmeigė 2 tritaškius, iš kurių vieną įmetė J.Tamošiūnas, o kitą aidint pirmojo kėlinio sirenai įsūdė M.Seilius. Po 10 žaidimo minučių – ​12:25.

​Antrajame kėlinyje Birštono SC – „Olimpas“​ ir toliau iniciatyvą laikė savo rankose ir sėkmingai tolo nuo oponentų. Po dviejų iš eilės sėkmingų išpuolių jiems pavyko pasiekti 16 taškų persvarą (15:31). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai pelnė 7 taškus be atsako ir taip grįžo prie vienženklio deficito (31:39). Prieš ilgąją pertrauką skirtumas lygiai 10 taškų – ​31:41.

​Antrojoje rungtynių dalyje svečiai iš Birštono parodė, kad nesiruošia taikstytis su varžovų ketinimu perimti rungtynių valdymą. Sužaidus daugiau nei pusę trečiojo kėlinio, po Mindaugo Knyšiaus taiklaus tolimo metimo, svečiams pavyko pasiekti 20-ies taškų pranašumą (38:58). Kėlinys baigėsi be didelių pakitimų, rezultatu 44:63.

​Paskutinysis kėlinys nepasėjo intrigos. Nors ir turėdami didelį deficitą, BC „Straight“ krepšininkai ryžtingai kovėsi ir paskutiniąsias 10 rungtynių minučių. Po taiklaus E. Rinkevičiaus tritaškio jiems buvo pavykę priartėti iki 14 taškų (55:69). Tačiau nei laiko nei jėgų ištekliai nebuvo pakankami. Birštono SC – „Olimpas“ iškovojo svarbią pergalę ketvirtfinalio kovose rezultatu 59:82.

Nugalėtojų trenerio V. Kapačinsko komentaras:
„​Pergalę šiandien padėjo pasiekti gera gynyba ir, žinoma, nusiteikimas. Antrosios serijos rungtynės, manau, bus sunkesnės, nors žaisim namuose, jie turbūt nenorės lengvai atiduoti pergalės.“

Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)C lygos atkrintamųjų varžybų starte ‒ Birštono SC – „Olimpo“ pergalė prieš KK „13“ (2018 kovo 10 d., šeštadienis, 15:53 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)Antroje rungtynių pusėje atsigavę Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkai įveikė „Dumblą“ (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 16:00 val.)Grupės lyderių susitikime Birštono SC – „Olimpas“ po įtemptos kovos palaužė „Dumblą“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:36 val.)Birštono SC – „Olimpas“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė BC „Straight“ (93:59) (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:41 val.)„Dumblas“ užtikrintai įveikė Birštono SC – „Olimpas“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:10 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nepaliko vilčių BK „Centre“ krepšininkams (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 15:00 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sutvarkė reikalus prieš exPersvara (2017 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:23 val.)M. Knyšių tandemas atvedė Birštono SC – „Olimpą“ į pergalę sezono starte (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)