BC „Straight“ vs Kauno Rami & Gi-Gr (72:85)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Dienos rungtynėse BC „Straight“ suklupo prieš „Kauno Rami & Gi-Gr“ (72:85)

2017 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 22:34 val., peržiūros: 642

Trečiadienį, gruodžio 13d., Kauno technikos profesinio mokymo centro didžiojoje salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Didžiosios taurės G pogrupio reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – BC „Straight“ ir svečių – „Kauno Rami & Gi-Gr“.

Jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių žaidimą kontroliavo svečiai, nors ir šeimininkai pirmąjame kėlinyje dar neleido varžovams pabėgti – (23:29). Antrąjame ketvirtyje „Kauno Rami & Gi-Gr“ krepšininkai tiesiog bombardavo krepšį tolimais metimais, įmesdami net 6 tritaškius ir viso 30 taškų per 2-ąjį kėlinį įgydami 22 taškų pranašumą – (37:59).

Antros rungtynių pusės pradžioje keitėsi ne daug kas, svečiai ir toliau gerai atakavo priešininkų krepšį, o BC „Straight“ vis strigo puolime bei gynyboje. Po trečiojo kėlinio šeimininkai turėjo net 30 taškų deficitą –(50:80). Tačiau BC „Straight“ krepšininkai dar nekėlė baltos vėliavos ir ketvirtąjame rungtynių kėlinyje užklupo svečių ekipą atsipalaidavusią. Per paskutinį rungtynių ketvirtį „Kauno Rami & Gi-Gr“ krepšininkai sugebėjo įmesti tik 5 taškus, o šeimininkai sumažinti deficitą iki 13 taškų, tačiau, tai buvo viskas ir „Kauno Rami & Gi-Gr“ įteikė pirmąjį sezono pralaimėjimą BC „Straight“ krepšininkams – 72:85 (23:29, 14:30, 13:21, 22:5).

„Kauno Rami & Gi-Gr“ komandos treneris Šarūnas Petraitis:

Mes visada 4 kėlinį šiek tiek sustojam, visas rungtynes dažniausiai bėgam, galbūt paskutinam kėlinį dažniausiai pritrūksta jėgų, manau, kad visos komandos įgijusios persvarą truputį atsipalaiduoja, o šiaip šiandien tikrai viskas gerai sekėsi, sukrito tritaškiai, pavyko greitos atakos.

Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)Antroje runtynių pusėje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno rami & Gi-Gr“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 15:32 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna Group“ įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:23 val.)Emocijų kupinose rungtynėse BC „Straight“ pergalė po pratęsimo prieš „Elektromontuotojas“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:34 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)Birštono SC – „Olimpas“ atkakliame susitikime palaužė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:42 val.)Nerezultatyviame atkrintamųjų starte BC „Straight“ pergalė prieš „Ryterna Group“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:17 val.)„MRU VSF“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:29 val.)BC „Straight“ ketvirtajame kėlinuke įrodė pranašumą prieš „ASU dubleriai“ (79:68) (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:24 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)