Ryterna Group vs Kauno Rami (62:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“

2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 22:26 val., peržiūros: 766

Gruodžio 12 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna Group“ priemė svečius „Kauno Rami“. „Ryterna Group“ buvo iškovoję penkias pergales ir tris kartus buvo pralaimėję. „Kauno Rami“ buvo pasiekę penkias pergales ir keturis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Trečią minutę „Kauno Rami“ įgijo penkių taškų persvarą (2:7). Vėliau komandos žaidė lygiai, o prasidėjus antrai kėlinio pusei persvara dar padidėjo svečių naudai, kurie sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 9:17.

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Ryterna Group“, kuri pirmas dvi su puse minutės gynėsi be klaidų, o patys pelnė devynis taškus be atsako (18:17). Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė „Kauno Rami“ (18:19). Šeštą minutę „Ryterna Group“ padidino persvarą iki šešių taškų (29:23). Kėlinio paskutines tris minutes geriau sužaidė „Kauno Rami“, kurie gynėsi be klaidų ir sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (29:27).

Trečią kėlinį taikliu metimu pradėjo „Kauno Rami“, bet į tai keturiais iš eilės pelnytais taškais atsakė „Ryterna Group“ (33:29). Trečią minutę spurtą pradėjo „Ryterna Group“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (33:37). Aštuntą minutę „Ryterna Group“ pasivijo ir pralenkė varžovus (38:37). Kėlinio pabaigoje šeimininkų pranašumas padidėjo iki keturių taškų (43:39).

Ketvirto kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Ryterna Group“, po kurių jų pranašumas padidėjo iki devynių taškų (48:39). Svečiai pataikė tris tritaškius, kurie penktą minutę paliko varžovams keturių taškų persvarą (52:48). Septintą minutę rezultatas tapo lygus (54:54). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis užtikrintai žaidė „Ryterna Group“, kurie iškovojo pergalę rezultatu 62:54. Tai buvo šešta jų pergalė, o „Kauno Rami“ pralaimėjo penktą kartą.

„Ryterna Group“ treneris M. Šidlauskas: „Truputi bijojau, kad varžovai nepastatytų aikštės gynybos, nes mums sunkaii gaunasi užpulti prieš ją. Šiandien pasisekė neblogai pataikyti, kas nepavyko praeitose rungtynėse. Aišku vėliau varžovai pradėjo keisti gynybą ir pradėjome žaisti per vienintelį centrą kurį turėjome. Dėl o manau ir laimėjome.“

„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Ryterna Group“ dominavo pratęsime ir įveikė „MRU VSF“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:13 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:36 val.)„Ryterna Group“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Kauno Rami“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:59 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna Group“ įveikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:23 val.)