Elektromontuotojas vs Kauno Rami (87:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 24 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“

2018 sausio 24 d., Trečiadienis, 20:36 val., peržiūros: 779

Sausio 24 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltic Sport“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Kauno Rami“ komandą. „Elektromontuotojas“ buvo iškovojęs šešias prgales ir septynis kartus buvo pralaimėję. „Kauno Rami“ sąskaitoje šešios pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Prasidėjus trečiai minutei komandas skyrė tik vienas taškas (5:4). Netrukus persvara pradėjo didėti šeimininkų naudai. Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė 10 taškų (18:8). Devintą minutę komandas skyrė 11 taškų (24:13). Kėlinio pabaigoje spurtą surengė „Kauno Rami“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (24:22).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Elektromontuotojas“. Šeimininkai keturias minutes gynėsi be klaidų, o patys pelnė 10 taškų be atsako (34:22). Netrukus pirmus taškus pelnė „Kauno Rami“, o kitoje atakoje dar vienas metimas pasiekė tikslą (34:26). Antroje kėlinio pusėje „Kauno Rami“ šiek tiek priartėjo, o komandos žaidė taškas į tašką. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė šeši taškai (44:38).

Trečio kėlinio pradžioje „Elektromontuotojas“ pelnė keturis taškus, o netrukus tritaškiu atsakė „Kauno Rami“ (48:41). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (56:41). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 16 taškų (64:48).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (66:50). Vėliau persvara pamažu augo šeimininkų naudai. Devintą minutę komandas skyrė 30 taškų (85:55). Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ persvarą išsaugojo. „Elektromontuotojas“ iškovojo septintą persvarą, o „Kauno Rami“ pralaimėjo aštuntą kartą.

„Elektromontuotojo“ treneris E.Valaitis: „Šiandien daug žaidėjų susirinko, stiprus penketas pradžioje rungtynių buvo. Šiek tiek pabėgome. Kai pradėjome žaidėjus keisti, varžovai pasivijo mus. Visas rungtynes stengėmės palaikyti aukštą tempą, nes pas juos mažiau buvo žaidėjų. Gale rungtynių priešininkai palūžo ir mes dar labiau padidinome persvarą.“ Paklaustas, kiek pergalei įtakos turėjo stiprus komandos žaidimas po krepšiu, treneris atsakė: „Stipresni mūsų aukštaūgiai buvo. Visada kai mūsų daug susirenka stengiamės žaisti greitai.“

„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „ASU dublerius“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:37 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Elektromontuotojas“ atkakliame susitikime palaužė „Hermis“ (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:37 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)„Elektromontuotojas“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš BC „Straight“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 17:17 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.) “Elektromontuotojas” iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 20:02 val.)Be keitimų žaidę „ASU dubleriai“ neatsilaikė prieš „Kauno Rami“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:52 val.)