BC „Straight“ vs Kauno Rami (90:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 03 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“

2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 02:22 val., peržiūros: 762

Trečiadienį, sausio 3 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, G pogrupio komandų – vietos BC „Straight“ bei svečių „Kauno Rami“. Rungtynių pradžia kiek geriau klostėsi svečių ekipai, bet vėliau aikštelės šeimininkai atrodė kur kas šviežesni ir be didesnių problemų bėgo į priekį bei pasiekė užtikrintą pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Kauno Rami“ kuomet spurtavo 9:2. Po šalto dušo atsigavę aikštelės šeimininkai vėliau sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų, bet tuomet svečiai vėl šovė į priekį ir įgijo kiek solidesnį pranašumą. Visgi, ketvirčio pabaiga priklausė BC „Straight“ ekipai. Jie kėlinuką užbaigė 9:1 atkarpa ir persvėrė rezultatą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:21. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Nei vienai komandai nepavyko suregzti sėkmingesnių atkarpų ir įgyti didesnio pranašumo. Visgi, viskas apsivertė aukštyn kojomis per antrąją kėlinio dalį. Jos metu „Kauno Rami“ sukrapštė vos du taškus, o varžovams leido pelnyti 11-ą, tad skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 48:36.

Trečiojo kėlinio pradžioje BC „Straight“ ir toliau nemažino apsukų bei vis labiau didino skirtumą tarp komandų. Vėliau svečių ekipai situaciją pavyko stabilizuoti ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Likusio kėlinio metu nieko svarbaus neįvyko ir rezultatas po trijų kėlinukų buvo 66:48. Lemiamo ketvirčio pradžioje kur kas geriau sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie tik dar labiau įtvirtino savo pergalę, įgydami jau 30-ies taškų pranašumą. Likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas ir BC „Straight“ šventė užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 90:64.

Edvinas Rinkevičius (BC „Straight“):
„Susirinkom šiandien. Tiesiog stengėmės. Užmigę žaidėm pirmąjame kėlinyje, o paskui paprašiau komandos, kad palaikytų tempą ir tai padėjo antroje rungtynių dalyje atsiplėšti“.

Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.),,BC ,,Straight““ lengvai įveikė ,,Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:17 val.)„MRU VSF“ užtikrintai nugalėjo „Kauno Rami“ (78:57) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 01:39 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)Po krepšiais dominavę BC „Straight“ krepšininkai įveikė „Nebajeris“ komandą (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:37 val.)Be keitimų žaidę „ASU dubleriai“ neatsilaikė prieš „Kauno Rami“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:52 val.),,BC ,,Straight“ nepasigailėjo ,,Kauno TPMC – 2“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:06 val.)