KK „13“ vs LazybuGuru.lt (60:96)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė KK „13“

2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 22:39 val., peržiūros: 657

Sekamdienį, gruodžio 3 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, F pogrupio komandų – vietos KK „13“ bei svečių „LazybuGuru.lt“. Jau nuo pat rungtynių pradžios išryškėjo aiškus svečių ekipos pranašumas, kuris leido jiems pirmąjį kėlinį laimėti net 20-ies taškų skirtumu. Per likusį rungtynių laiką skirtumas tik augo ir „LazybuGuru.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandų taikliais dvitaškiais, tačiau tuomet įspūdingą atkarpą sužaidė „LazybuGuru.lt“, kuri spurtavo 18:0 ir įgijo jau triuškinantį pranašumą. Po šešių minučių tylos taškus pelnė ir KK „13“ ekipa, tačiau jiems ryškaus spurto sukurti nepavyko, tad svečių ekipa išlaikė solidų pranašumą iki pat kėlinio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 9:29. Antrasis kėlinukas prasidėjo komandų apsikeitimais sėkmingomis atakomis, tad skirtumas per daug nekito. Kėlinukui įpusėjus, svečiams pavyko pelnyti devynis taškus be atsako ir taip dar labiau nutolti nuo savo varžovų. Per likusią kėlinio dalį kiek geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie kiek apkarpė savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 26:48.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė ir „LazybuGuru.lt“ ir toliau laikė solidų pranašumą užtikrintai savo rankose. Beveik viso kėlinio metu komandos žaidė apylygiai ir skirtumas per daug nešokinėjo. Visgi, ketvirčio pabaigoje 9:0 atkarpą laimėjo svečiai ir įgijo jau 34-ių taškų pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 40:74. Ketvirtasis kėlinukas teliko tik formulumas. Šį kėlinį komandos žaidė banguotai – tai viena, tai kita komanda sužaisdavo geresnę atkarpėlę, tačiau įtakos galutiniam rungtynių rezultatui tai neturėjo. „LazybuGuru.lt“ iškovojo daugiau nei užtikrintą pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 60:96.

Saulius Pakalniškis („LazybuGuru.lt“):
„Pagaliau visi susirinkom ir treniruotės davė savo. Taip pat sėkmingai kovojom dėl atšokusių kamuolių, ypač puolime, kas leido pelnyti taškus antru bandymu“.

„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 18:07 val.)„LazybuGuru.lt“ gynyba leido lengvai įveikti „Hermio“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:22 val.)Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„LazybuGuru.lt“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Dumblą“ (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:38 val.)„LazybuGuru.lt“ sutriuškino Birštono SC – „Olimpą“ (109:72) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 00:18 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)„LazybuGuru.lt“ nusileido solidžiai žaidusiems „Laipsniams“ (54:70) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)Solidžia persvara „Laipsniai“ įveikė KK „13“ (83:60) (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:18 val.)Puikiai M. Gailiūną išnaudoję „LazybuGuru.lt“ krepšininkai nugalėjo „Dumblo“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 15:49 val.)